Dlaczego Warto Kupować Meble Bezpośrednio U Producenta? - Superszafy.pl zdjęcie nr 2

Planujesz zmianę aranżacji swojego wnętrza? Zależy Ci na solidnie wykonanych, trwałych i ładnych pod względem estetycznym meblach? Jeśli tak to warto, abyś rozważył ich zakup bezpośrednio u producenta. Jest to rozwiązanie korzystniejsze w porównaniu do zakupu mebli w salonie z przynajmniej kilku ważnych powodów. Jakich? Podpowiadamy!

Meble od producenta możesz zamówić pod wymiar

Pierwszą i niekwestionowaną zaletą mebli zamawianych bezpośrednio u producenta jest fakt, że mogą być tworzone na wymiar. Co to oznacza w praktyce? Nic innego jak to, że będą one idealnie dopasowane do Twojego wnętrza nie tylko pod względem jego możliwości przestrzennych, ale także spójnej z pozostałymi elementami aranżacji.

Meble na wymiar dają nieograniczone możliwości w kreowaniu własnego stylu, a także zabudowania całej wolnej przestrzeni. Umieszczając szafy przesuwne w sypialni, lub przedpokoju zyskasz zdecydowanie więcej miejsca np. do przechowywania ubrań i innych sprzętów domowych, niż w przypadku zakupionej w salonie meblowym szafy w uniwersalnym rozmiarze. Wybór mebli bezpośrednio do producenta jest zatem rozwiązaniem korzystniejszym zarówno od strony wizualnej, jak i użytkowej.

[Zobacz też: Aranżacja przedpokoju]

Meble od producenta tworzą bardziej spójne aranżacje

Sieciowe sklepy meblowe bardzo często posiadają w swoich ofertach meble pochodzące od różnych producentów. Taka oferta jest więc bardzo różnorodna, przez co pojawia się problem ze znalezieniem mebli do różnych pomieszczeń, pełniących różne funkcje, ale spójne wizualnie.

Zupełnie inaczej sytuacja ma się wtedy, gdy meble zamawiamy bezpośrednio u producenta. Ma to szczególne znaczenie nie tylko pod względem podobnego designu, ale także możliwości konfiguracji różnych elementów. W ten sposób klasyczną szafę na wymiar możemy połączyć z elegancką meblościanką, lub w szafę w przedpokoju wkomponować wygodne siedzisko, umożliwiające szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie butów.

[Zobacz też: Drzwi przesuwne do szaf]

Producent ma niższe ceny i może dodatkowo udzielić rabatu

Zamawiając meble do domu w sklepie (dajmy na to jednej ze znanych sieciówek) musisz pamiętać o tym, że ich cena w większości przypadków będzie znacznie wyższa, niż ta u producenta. Dlaczego tak się dzieje? Sklepy pełnią swego rodzaju funkcję pośrednika sprzedaży, a zatem zyski z niej uzyskane muszą być obopólne, czyli rozłożone na wykonawcę mebli — producenta oraz pośrednika sprzedaży, czyli sklep. Przez to wszystkie marże i prowizje przerzucane są na klienta końcowego, czyli Ciebie.

Zakup mebli na wymiar bezpośrednio u producenta daje możliwość zaoszczędzenia pewnej sumy pieniędzy, którą będziesz mógł przeznaczyć na inne wyposażenie mieszkania. Warto również zwrócić uwagę na to, że producent mebli na wymiar bardzo często daje możliwość negocjowania cen. Jednak na tego typu rabat mogą liczyć przede wszystkim osoby, które dokonują zakupu mebli w większych ilościach — np. do kilku pomieszczeń.

[Zobacz też: Zabudowy przedpokoju]

Producent oferuje fachowe doradztwo, bezpieczny transport oraz montaż

Sklepy meblowe czy to stacjonarne, czy internetowe prowadzone przez producenta mebli na wymiar oferują bardziej profesjonalne doradztwo. Dzieje się tak, ponieważ pracownicy są na miejscu, dzięki czemu doskonale znają cały asortyment i wiedzą, jakie są aktualne kolekcje i co w danej chwili mogą zaproponować. Umożliwia to uzyskanie przez klienta bardziej rzetelnych informacji, a także w razie potrzeby również doradztwa w zakresie  wyboru odpowiednich materiałów, czy wykończeń frontów.

Super Szafy — sprawdzony producent mebli na wymiar

Jednym z takich producentów jest firma Super Szafy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mebli na wymiar do wszystkich pomieszczeń w domu, jak i biurze. Oferujemy możliwość dostosowania mebli pod konkretne wymiary oraz design. Na stronie Super Szafy znajduje się konfigurator szaf na wymiar, który umożliwia stworzenie projektu swojej szafy, oraz jej wstępnej wyceny.

 

Zobacz również

10.02.2023
Rola drzwi przesuwnych w aranżacji wnętrza

Drzwi przesuwne kojarzone są głównie z szafami. Jednak ostatnimi czasy można zauważyć zwiększenie popularności tego typu rozwiązania we wnętrzach mieszkań. Drzwi przesuwane w ścianie są coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem. W poniższym artykule zebraliśmy wady i zalety takiego rozwiązania oraz wnętrza, które są idealne do takich drzwi. Sprawdź, jaka aranżacja mieszkania sprawdzi się do drzwi przesuwnych. […]

Zobacz więcej
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM