Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Szafy na wymiar Olsztyn

Meble na wymiar Olsztyn

Ponieważ wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość łatwego wyposażenia się w szafę na wymiar w Olsztynie, posiadamy łatwy w obsłudze konfigurator mebli kreator szaf na wymiar – skrojony na miarę Twoich potrzeb. Spełnia on wszystkie możliwe potrzeby projektowania szafy. Wybierz szafę, regał, garderobę lub drzwi szafki – to, co chcesz i pozwól, aby narzędzie Cię poprowadziło. Krok po kroku zaprojektujesz swoje meble na wymiar.

Skorzystaj z formularza dla mieszkańców Olsztyna:

Szafy na wymiar Olsztyn – kontakt

  Kontakt

  Masz dość szukania swojej ulubionej szafy? Stwórz własną szafę na wymiar w Olsztynie

  Zaprojektuj własną szafę na wymiar, a jeśli chcesz pomocy, możemy zaprojektować ją za Ciebie. Możesz wybrać wymiary, kolor i układy szafy na wymiar, które odpowiadają Twoim potrzebom. Możesz zdecydować się na garderobę lub regał i umieścić go zarówno w sypialni, jak i w kuchni.

  Projektowanie szafy na wymiar w Olsztynie razem z nami to dziecinnie proste

  Czy myślałeś może, że meble na wymiar są zarezerwowane dla określonej klienteli? Przepraszamy, myliłeś się! Naszą ambicją jest, aby produkty „szyte na miarę” były dostępne dla każdego, w rozsądnej cenie. Dlatego oferujemy Ci kreator szaf na wymiar i możliwość samodzielnego zaprojektowania tego mebla. Jednocześnie umożliwiamy Ci zaprojektowanie rozwiązania według własnego projektu. Porównaj swoją starą szafę, z tą wymarzoną i stwórz już teraz swój projekt!

  Szukasz idealnej szafy, ale nigdzie nie możesz jej znaleźć? Zaprojektuj ją! Szafy na wymiar Olsztyn

  Prawdopodobnie udałeś się już do dużego sklepu meblowego, nie znajdując jakości lub dokładnych wymiarów szafy, których szukasz. Co gorsza, zastanawiasz się, jak zamontować drzwi do szafy i okucia bez korzystania z usług stolarza. Te żywe historie są powodem, dla którego nasze usługi są tak szerokie – od pomocy w projektowaniu, konsultacje projektu po wysyłkę naszym transportem i montaż Twojej szafy na wymiar w Olsztynie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w wyborze i instalacji wymarzonego mebla.

  Jak zaprojektować szafę na wymiar w Olsztynie?

  Aby odnieść sukces, projektując swoją szafę na wymiar w Olsztynie, konieczne jest zbadanie swojej garderoby, nawyków ubierania się i dostępnej przestrzeni oraz dokładne zaplanowanie tego, co jeszcze ma być przechowywane w Twojej szafie i do czego tak naprawdę ma służyć. Biorąc pod uwagę te elementy i nasze różnorodne porady, będziesz mógł zaprojektować szafę na wymiar dostosowaną do Twojej powierzchni i codziennych potrzeb.

  Podejmij właściwe kroki, aby zaplanować swoją szafę na wymiar

  Na początku warto zidentyfikować całą swoją garderobę. Skorzystaj z tego kroku, aby spojrzeć świeżym okiem na swoje ubrania i wyeliminować te, które już nie nadają się do noszenia, takie jak wyblakła koszula, staromodne spodnie lub dziurawy sweter… Ten proces sortowania pozwala zoptymalizować szafę i tego ile miejsca w niej potrzebujesz.

  Po drugie, zapoznaj się ze standardowymi pomiarami, które pozwalają ocenić Twoje potrzeby w zakresie przechowywania według kategorii odzieży. W ten sposób możesz dokonać świadomego wyboru głównych rodzajów przechowywania:

  • system szaf,
  • półki,
  • schowki,
  • szuflady itp.

  Zorganizuj swoją szafę na wymiar – Olsztyn

  Projektowanie szafy na wymiar oznacza również wyobrażenie sobie jej używania w czasie. Wszystko jest kwestią organizacji. Kluczem jest zaaranżowanie garderoby w strefie aktywnej i pasywnej. W obszarze aktywnym znajdują się elementy, których używasz najczęściej i musisz mieć je pod ręką. Z drugiej strony strefa pasywna jest mniej dostępna, ponieważ znajduje się wysoko, a nawet głęboko. Przechowujesz tam ubrania z poprzedniego sezonu, według rotacji lato/zima, ewentualnie inne rzeczy, których nie używasz tak często. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, na temat projektowania swojej szafy, zapraszamy do kontaktu z nami!

  Nie znalazłeś tego czego szukasz?
  Skontaktuj się z nami!

  Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
  Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.