Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Meble na wymiar Gliwice

Szafy na wymiar Gliwice

Właśnie wprowadziłeś się do swojego nowego domu? Zanim zdecydujesz się na zamówienie standardowych mebli, poświęć trochę czasu na umeblowanie domu… na wymiar. Jest to podejście, w którym nie brakuje zalet! Sprawdź nasz kreator szaf na wymiar i zaprojektuj swoją szafę na wymiar w Gliwicach.

Skorzystaj z formularza dla mieszkańców Gliwic:

Super Szafy Gliwice

  Kontakt

  Wykorzystaj w pełni każdą przestrzeń dzięki szafie na wymiar – Gliwice

  Szafy na wymiar do wyposażenia Twojego domu pozwalają zoptymalizować marnowaną przestrzeń w dużym mieszkaniu lub domu, takim jak:

  • strych,
  • przedpokój,
  • a nawet pod schodami.

  Takie podejście umożliwia również inteligentne zajęcie każdego metra sześciennego niewielkiej powierzchni dzięki skrojonej na miarę przestrzeni do przechowywania, jakie dają szafy na wymiar. W małych pomieszczeniach staraj się zoptymalizować najmniejszy metr kwadratowy, aby jak najlepiej wykorzystać powierzchnię. Wspieramy Cię w tym i umożliwiamy podjęcie tego przedsięwzięcia od planowania, po wykonanie, a nawet montaż w Twoim domu! Wyobraź sobie szafki lub regał na całą wysokość, ławę z szufladami i zintegrowanym schowkiem lub piękną antresolę z biblioteczką zaprojektowane przez Ciebie!

  Meble na zamówienie, które Ci odpowiadają – szafy na wymiar Gliwice

  Szafy na wymiar Gliwice oznaczają również posiadanie mebli, które całkowicie pasują do Twojego wszechświata. Jeśli naprawdę nie możesz znaleźć biblioteczki, którą wyobrażałeś sobie od tygodni i szukałeś jej w różnych sklepach, zbudowanie jej może być najlepszym rozwiązaniem.

  Posiadanie mebli szytych na miarę, w tym szaf na wymiar oznacza również skorzystanie z porady rzemieślnika, aby zaprojektować z nim meble, które Ci odpowiadają, biorąc pod uwagę ograniczenia związane z:

  • wielkością pomieszczenia,
  • aspektami technicznymi,
  • praktycznymi.

  Rzeczywiście, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, stolarz może skierować Cię do rozwiązania najlepiej dopasowanego do Twojej sytuacji. Niezależnie od tego, czy masz precyzyjny pomysł na szafę na wymiar, który chcesz, czy szukasz inspiracji. Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

  Jakie meble na zamówienie? Szafy na wymiar Gliwice

  Zaprojektowanie regału lub szafy na wymiar, która zajmuje całą powierzchnię ściany, zarówno na szerokość, jak i na wysokość, to czasami świetny pomysł. W szczególności możesz zdecydować o szerokości przegródek, aby przechowywać swoją kolekcję komiksów, pięknych książek lub płyt czy innych ważnych dla Ciebie przedmiotów. Nie zapominając o półkach dedykowanych przedmiotom dekoracyjnym, aby harmonijnie się rozmieściły!

  Kiedy mówimy o szafie na wymiar Gliwice, może to być również duża szafa, w której zmieścisz wszystkie swoje ubrania. Słynna szafa — garderoba! Jeśli masz w domu dużą część pustej ściany lub mały, źle wykorzystany pokój, możesz rozważyć zainstalowanie tam wymarzonej garderoby.

  Dzięki projektowaniu szafy na wymiar możesz samodzielnie złożyć swoją garderobę, wybierając np.:

  • rodzaj drzwi i sposób otwierania (drzwi uchylne lub przesuwne),
  • materiały (drewno, przeszklenia, lustra itp.),
  • ilość i położenie półek, szaf itp.

  Skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci, pomożemy w projekcie i wykonamy dla Ciebie najpiękniejszą szafę na wymiar w Gliwicach!

  Nie znalazłeś tego czego szukasz?
  Skontaktuj się z nami!

  Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
  Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.