Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Obiekty prywatne

Super Szafy w obiektach prywatnych

Prywatne mieszkania to miejsca, w których bardzo często wykonujemy zabudowy do garderoby, meble do salonu, przedpokoju, ale także kuchni. Wśród naszych realizacji znajdują się funkcjonalne zabudowy szaf wnękowych z eleganckimi białymi frontami, nowoczesne drzwi przesuwne ze szkła transparentnego, a także meble łazienkowe. 

Realizacje w garderobie

Garderoba to bardzo funkcjonalne pomieszczenie, które pozwala na przechowywanie nie tylko ubrań całej rodziny, ale także innych przedmiotów codziennego użytku. 

Wnętrze garderoby, którą prezentujemy to przede wszystkim bogactwo rozwiązań. Uwagę zwracają przede wszystkim skosy na suficie, które wbrew pozorom pozwoliły nam pomieścić liczne półki i przegródki w formie otwartej, jak i zamkniętej. Udało nam się również wygospodarować miejsce na drążki rozmieszczone na  dwóch wysokościach ─ dla ubrań krótkich i długich. 

Korpus szafy do garderoby na piętrze został tutaj wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 18 mm i pokryty minimalistycznym białym kolorem. Również fronty zabudowy wykonane są w kolorze białym. 

Realizacje w salonie

Niektóre osoby dysponują dużą przestrzenią salonową, inne zaś niewielki metraż muszą rozdzielić pomiędzy częścią dzienną, sypialnianą. Jak to zrobić, by nie stracić na designie?

Świetną alternatywą okazują się być drzwi przesuwne, które doskonale rozgraniczają te przestrzenie. W tej realizacji wykorzystano wysokiej jakości szkło transparentne obudowane eleganckimi czarnymi dodatkami. Drzwi prowadzone są na solidnych aluminiowych prowadnicach, na których rolki przesuwają się bardzo płynnie i nie hałasują. 

Realizacje w łazience

Czy duża szafa w zabudowie może stanowić również wyposażenie łazienki? Oczywiście, że tak! Doskonałym tego przykładem jest nasza realizacja, do której zabudowy wykorzystaliśmy dość dużą wnękę w ścianie. Całość zabudowy podzielona jest na cztery odrębne części, w której znalazło się miejsce na przechowywanie artykułów higienicznych oraz ręczników. Uwagę zwraca również wysuwana dolna szafka, w której funkcjonalnie ukryliśmy kosz na pranie. Zabudowa łazienkowa wykonana jest w minimalistycznym białym kolorze na wysoki połysk, który w przypadku niewielkiego wnętrza optycznie je powiększa.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.