Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Szafy na wymiar Kielce

Meble na wymiar Kielce

Z nami zamówienie szafy na wymiar w Kielcach jest łatwe. Projektujesz meble zgodnie ze swoimi pragnieniami i dostępną przestrzenią. Nasi stolarze realizują to ze skrupulatnością. Oferujemy Ci wydajne narzędzia, takie jak kreator szaf na wymiar i zespół profesjonalistów, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Udostępniamy różne przykłady do konfiguracji. Wybierz na przykład szafę na wymiar schodową z kombinowanym schowkiem i podaj materiał, kolor, ilość półek lub szuflad. Możesz również zacząć od zera, aby tworzyć swoje plany od A do Z i zaprojektować szafę na wymiar. Nasze szafy na wymiar projektujemy i możemy je również zamontować w Kielcach.

Skorzystaj z formularza dla mieszkańców Kielc:

Super Szafy Kielce

  Kontakt

  Ceny szafy na wymiar Kielce

  Ceny naszych szaf na wymiar w Kielcach są bardzo konkurencyjne. Różnią się w zależności od wybranego projektu, materiałów i czasu pracy. Chcesz zaprojektować szafę na wymiar na poddaszu i stworzyć biblioteczkę z dostosowanymi niestandardowymi kolumnami? Z łatwością możesz umeblować i zoptymalizować swoje wnętrze. Ty określasz wymiary i estetykę swoich mebli.

  Podaj nam wymiary – szafy na wymiar w Kielcach

  Jak dobrać odpowiednie wymiary, aby stworzyć swoją szafę na wymiar w Kielcach? Dzielimy się z Tobą naszymi wskazówkami! Wykonywanie pomiarów może wydawać się skomplikowane i nużące. A jednak jest to prostsze, niż się wydaje. Przedstawiamy Ci kilka wskazówek dotyczących wykonywania pomiarów. Jest to krok kluczowy i obowiązkowy, ale pozwalający ominąć wszelkie niedogodności mebli produkowanych masowo.

  Dobry projekt jest zawsze dobrze zwymiarowany

  Każdy projekt szafy na wymiar w Kielcach opiera się na dobrym pomiarze. Przede wszystkim zdobądź odpowiednie materiały i narysuj szkic ze wszystkimi niezbędnymi wymiarami. Materiały do wymiarowania:

  • metrówka,
  • ołówek,
  • ewentualnie miernik laserowy (opcjonalnie).

  Jak wykonać pomiary szafy na wymiar?

  Szerokość szafki — zwróć uwagę na ściany, które Twoim zdaniem są proste na całej swojej powierzchni. W rzeczywistości nie zawsze musi tak być. Radzimy, aby wykonać 3 pomiary:

  • pomiar szerokości szafki na podłodze,
  • w połowie jej wysokości,
  • na suficie.

  Zaznacz pomiary ołówkiem na ścianie i sprawdź w ten sposób czy są one równe i łączą się w jedną linię.

  Wysokość (lub długość) szafki na wymiar — Kielce

  Może się okazać, że powierzchnie na ziemi niekoniecznie są płaskie. Dlatego radzimy wziąć na ziemi 2 znaczniki odpowiadające dwóm końcówkom mebli i zmierzyć ich wysokość. Celem jest odpowiednie zwymiarowanie, aby szafa na wymiar po prostu zmieściła się w Twoim wnętrzu. Po wykonaniu tych pomiarów zalecamy również wykonanie marginesów od 2 do 3 cm na tych wymiarach. A teraz musisz przeanalizować przestrzeń. To znaczy, zwróć uwagę na przeszkody, które mogą utrudnić montaż mebli w zamierzonym miejscu:

  • gniazdka,
  • przełączniki,
  • listwy przypodłogowe itp.

  Nie są one bez znaczenia!

  Zaprojektuj własną szafę na wymiar w Kielcach razem z nami

  Projekt szafy na wymiar i podanie nam wymiarów Twojej szafy to dopiero początek. Zaprojektuj swoją szafę w naszym kreatorze i porozmawiaj z nami o jej funkcjonalności. Z chęcią doradzamy i podpowiadamy, jak najlepiej zaprojektować dane przestrzenie. Czekamy na Twoją wiadomość!

  Nie znalazłeś tego czego szukasz?
  Skontaktuj się z nami!

  Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
  Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.