Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Obiekty komercyjne

Super Szafy w obiektach komercyjnych

Super Szafy to polski producent mebli na wymiar, który ze swoją ofertą dociera nie tylko do klientów indywidualnych, ale także małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Realizujemy systemy szaf wnękowych, a także systemy drzwi przesuwnych do obiektów użyteczności publicznej, biurowców i zakładów produkcyjnych. 

Realizacje w obiektach publicznych

Wnętrza użyteczności publicznej, takie jak gabinety lekarskie, fryzjerskie, czy kosmetyczne powinny odpowiednim wystrojem wnętrza tworzyć klimat wzbudzający zaufanie. Dlatego w takich miejscach szczególnie ważny jest dobór odpowiednich kolorów, materiałów, ale także rozwiązań, zapewniających funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Realizacje w biurowcach

Aranżacja nowoczesnej przestrzeni biurowej ma za zadanie nie tylko ładnie się prezentować, ale także oferować wysoką funkcjonalność. Takie rozwiązanie wdrożyliśmy w sali konferencyjnej jednego z biur w Warszawie, w którym zamontowaliśmy wysokiej jakości, solidne i cicho pracujące drzwi przesuwne. 

Do wykonania drzwi wykorzystaliśmy nowoczesne szkło lacomat w kolorze białym, które z jednej strony prezentuje się minimalistycznie, z drugiej zaś pasuje do eleganckiego charakteru biura. Zamontowane w metalowych prowadnicach rolki przesuwają się bardzo płynnie, dzięki czemu drzwi otwiera się i zamyka niemal, bez użycia siły.

Realizacje w zakładach produkcyjnych

Zakłady produkcyjne mają to do siebie, że zatrudniają dużą ilość pracowników. Dlatego tak ważne jest odpowiednie rozplanowanie zarówno przestrzeni socjalnej, jak i hali produkcyjnej. 

Realizacje, które wykonywaliśmy dla zakładów produkcyjnych, to przede wszystkim systemy szaf frontami, wykazującymi wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i inne szkodliwe czynniki.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.