Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Projektowanie garderoby

Super Szafy to polski producent mebli na wymiar, który doskonale zna potrzeby współczesnych klientów. Dlatego w naszej ofercie pojawiła się możliwość tworzenia własnego projektu garderoby online, czyli bez wychodzenia z domu! Możesz to zrobić za pomocą naszego konfiguratora szaf online, znajdującego się w zakładce konfigurator szaf. Z jego pomocą projekt mebli wykonasz szybko, sprawnie i łatwo!

Projekt garderoby online

Decydując się na projekt szafy przesuwnej można pokusić się o własną kreatywność, lub wzorować się na gotowych realizacjach szaf. Znajdziesz tam przykładowe projekty garderób z domów naszych klientów. Mamy nadzieję, że któryś z nich Cię zainspiruje i pomoże stworzyć idealną szafę na miarę Twoich oczekiwań.

Jeśli jednak projektowanie garderoby na wymiar wolisz powierzyć profesjonalistom, to również masz taką możliwość. Po omówieniu wszystkich szczegółów nasi wykwalifikowani projektanci stworzą dla Ciebie projekt garderoby  do zabudowy lub wolnostojącej dostosowany do konkretnych potrzeb użytkowych i aranżacyjnych danego pomieszczenia.

Stwórz  własny projekt garderoby

Aby stworzyć własny projekt garderoby na poddaszu, czy też projekt sypialni z garderobą wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji do projektowania szaf online. Z jej pomocą stworzysz mebel optymalnie dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Korzystając z konfiguratora szaf na wymiar masz możliwość indywidualnego doboru wysokość, szerokość i materiałów, z których zostanie wykonany mebel, a także jego koloru. Przy użyciu konfiguratora online możesz także funkcjonalnie zaaranżować wnętrze swojej szafy, rozmieszczając w niej poszczególne elementy wyposażenia, takie jak półki, szuflady, drążki i wieszaki.

Najważniejsze zalety projektowania garderoby online

Zanim jednak skorzystasz z naszej aplikacji do projektowania garderoby na wymiar warto, abyś poznał jej najważniejsze zalety. Oto one:

  • Możliwość samodzielnego wykonywania projektu garderoby na wymiar online na dowolnym urządzeniu
  • Możliwość projektowania z dowolnego miejsca
  • Indywidualne dopasowanie wymiarów szafy
  • Bogactwo materiałów
  • Szeroka gama kolorystyczna
  • Projekt szafy przesuwnej i uchylnej dostosowany do konkretnych potrzeb
  • Profesjonalny projekt i wizualizacja gotowego mebla na wymiar
  • Bezpłatna wycena projektu oraz konsultacje z doradcą Super Szafy.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.