Projekt garderoby online

Decydując się na projekt szafy przesuwnej można pokusić się o własną kreatywność, lub wzorować się na gotowych realizacjach szaf. Znajdziesz tam przykładowe projekty garderób z domów naszych klientów. Mamy nadzieję, że któryś z nich Cię zainspiruje i pomoże stworzyć idealną szafę na miarę Twoich oczekiwań.

Jeśli jednak projektowanie garderoby na wymiar wolisz powierzyć profesjonalistom, to również masz taką możliwość. Po omówieniu wszystkich szczegółów nasi wykwalifikowani projektanci stworzą dla Ciebie projekt garderoby  do zabudowy lub wolnostojącej dostosowany do konkretnych potrzeb użytkowych i aranżacyjnych danego pomieszczenia.

Stwórz  własny projekt garderoby

Aby stworzyć własny projekt garderoby na poddaszu, czy też projekt sypialni z garderobą wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji do projektowania szaf online. Z jej pomocą stworzysz mebel optymalnie dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Korzystając z konfiguratora szaf na wymiar masz możliwość indywidualnego doboru wysokość, szerokość i materiałów, z których zostanie wykonany mebel, a także jego koloru. Przy użyciu konfiguratora online możesz także funkcjonalnie zaaranżować wnętrze swojej szafy, rozmieszczając w niej poszczególne elementy wyposażenia, takie jak półki, szuflady, drążki i wieszaki.

Najważniejsze zalety projektowania garderoby online

Zanim jednak skorzystasz z naszej aplikacji do projektowania garderoby na wymiar warto, abyś poznał jej najważniejsze zalety. Oto one:

  • Możliwość samodzielnego wykonywania projektu garderoby na wymiar online na dowolnym urządzeniu
  • Możliwość projektowania z dowolnego miejsca
  • Indywidualne dopasowanie wymiarów szafy
  • Bogactwo materiałów
  • Szeroka gama kolorystyczna
  • Projekt szafy przesuwnej i uchylnej dostosowany do konkretnych potrzeb
  • Profesjonalny projekt i wizualizacja gotowego mebla na wymiar
  • Bezpłatna wycena projektu oraz konsultacje z doradcą Super Szafy.
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM