Przełącz element
Super Klienci

Bez super zadowolonych klientów, nie byłoby super szaf. To dzięki Waszemu zadowoleniu rośniemy każdego dnia.

Dowiedz się więcej klikając w link:

Realizacje        Opinie

 

Przełącz element
Super Jakość

Podczas naszego wieloletniego doświadczenia na rynku zaobserwowaliśmy, że w kwestii wyboru wyposażenia mieszkania klienta interesuje przede wszystkim jakość.

W końcu urządza się mieszkanie na okres dłuższy niż parę sezonów.

Dlatego Super Szafy nigdy nie będą najtańsze, ale nigdy nie będziemy oferowali produktów, których sami nie mamy w naszych domach.

Więcej informacji

Przełącz element
Super Montaż

Nasi Super Klienci mają do wyboru dwie opcje montażu: samodzielną oraz naszą. Obie wersje są tak samo popularne. Jednocześnie opinie klientów dają nam informację zwrotną, że montaż naszych szaf jest prosty i przejrzysty, a klienci mogą liczyć na naszą pomoc w każdej chwili.

Więcej informacji

Przełącz element
Super Dostawa

Każdy z naszych klientów na terenie Polski może liczyć na darmową dostawę Super Szaf w cenie zakupu. Nasze meble na wymiar są transportowane przez naszych pracowników, dzięki czemu osoba, która dostarcza meble jest w stanie udzielić odpowiedzi na palące pytania.

Więcej informacji

Przełącz element
Super Zespół

Jesteśmy rodzinną firmą zatrudniającą młody energiczny zespół, który czuwa nad całym procesem zakupu Twojej Super Szafy. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę długo po wyborze naszej firmy.

Więcej informacji

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM