Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Konfigurator szaf i drzwi na wymiar

Kreator szaf na wymiar

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kreatora szaf na wymiar, który umożliwi Ci szybkie, proste i precyzyjne stworzenie projektu szafy przesuwnej. Korzystając z kreatora szaf online w kilku prostych krokach stworzysz mebel, jakiego potrzebujesz. Wybierz rozmiar, materiał, kolor i funkcjonalności szafy na wymiar i stwórz mebel na miarę swoich potrzeb. Szeroki asortyment sklepu superszafy.pl obejmuje bogaty wybór materiałów, faktur, kolorów i rozwiązań do wnętrza szafy, dzięki którym w prosty sposób stworzysz swój wymarzony mebel.

Nowy wymiar konfiguratora szaf

Nasz konfigurator szaf przesuwnych pozwoli Ci łatwo dopasować każdy z elementów szafy do własnych potrzeb, a wizualizacja da Ci możliwość dokładnego zapoznania się z gotowym projektem jeszcze przed złożeniem zamówienia.

W przypadku braku możliwości dopasowania wymiaru szafy w kreatorze prosimy o kontakt mailowy: bok@superszafy.pl lub pod numerem telefonu 690 690 123

Konfigurator szaf online

Projektowanie szaf na wymiar

Wszyscy uwielbiamy szafy na wymiar za ich uniwersalność, funkcjonalność i możliwość maksymalnego wykorzystania wolnej przestrzeni w sypialni, przedpokoju czy garderobie. Odpowiednio zaprojektowane, w znaczącym stopniu ułatwiają utrzymanie porządku w mieszkaniu i zapewniają wysoki komfort użytkowania na co dzień. Korzystając z naszego konfiguratora szaf na wymiar w prosty sposób stworzysz mebel optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.  Wykorzystując kreator szaf online dobierzesz odpowiedni rozmiar, kształt i rozwiązania do każdego wnętrza. Kreator szaf na wymiar od superszafy.pl  pozwoli Ci wykreować mebel, który sprawdzi się w Twoim mieszkaniu lepiej niż jakikolwiek gotowy produkt.

Konfigurator szaf przesuwnych – komfort i swoboda projektowania

Ogromną zaletą kreatora szaf wnękowych superszafy.pl jest łatwość jego obsługi. Korzystanie z konfiguratora jest w pełni intuicyjne, dzięki czemu szybko i bez problemów stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. Postępując zgodnie ze schematem projektowania szaf na wymiar po kolei dopasujesz każdy z elementów szafy. W prosty sposób określisz jej gabaryty, kolor, materiał, z którego zostanie wykonana, wygląd zewnętrzny oraz rozstawienie półek, drążek, szuflad i innych elementów wyposażenia, w wyniku czego powstanie Twoja wyjątkowa i niepowtarzalna szafa na wymiar.

Konfigurator szaf na wymiar – bogactwo wyboru w superszafy.pl!

Projektowanie szaf na wymiar przy użyciu naszego kreatora szaf to gwarancja, że zaprojektujesz szafę marzeń bez większego problemu. Jeśli jednak sam nie jesteś pewien, jak powinna wyglądać szafa odpowiedz sobie na kilka pytań:

Projektowanie szaf na wymiar — praktyczne wskazówki

Projektowanie szaf na wymiar za pośrednictwem naszego konfiguratora szaf i drzwi na wymiar jest łatwe, lekkie i przyjemne. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci to zadanie, mamy dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek, które pozwolą stworzyć wielofunkcyjny mebel dopasowany do potrzeb wszystkich domowników.

Już na początku projektowania szafy na wymiar warto przemyśleć jej wymiary. Wysokość i szerokość w dużej mierze uzależniona jest od możliwości przestrzennych danego pomieszczenia, jednak ważnym argumentem jest, aby szafa miała głębokość minimum 80 cm. Taka głębokość pozwoli zdecydowanie lepiej zaaranżować wnętrze szafy, na której wyposażeniu mogą znaleźć się nie tylko funkcjonalne półki, przegródki oraz drążki, ale także szuflady, czy specjalne kosze na bieliznę. Pamiętaj jednak, aby szuflady i kosze umieścić w dolnej partii szafy, czy najniżej jak to możliwe. Wówczas zyskasz więcej wolnej przestrzeni dla ubrań, które przeznaczone są do przechowywania na wieszakach. Jeśli chodzi o optymalne wymiary i przestrzeń między półkami i drążkami, to wygląda to następująco:

    Nie znalazłeś tego czego szukasz?
    Skontaktuj się z nami!

    Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
    Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.