UWAGA!!!  Aktualnie rozwijamy nasz konfigurator szaf i drzwi, przez co jego działanie może być ograniczone.  Chętni przygotujemy projekt za Ciebie. Skontaktuj się z nami mailowo, używając czatu (po lewej stronie) lub telefonicznie.  Możesz też wypełnić formularz kontaktowy, a oddzwonimy do Ciebie!  

Kreator szaf na wymiar

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kreatora szaf na wymiar – aplikacji, która umożliwi Ci szybkie, proste i precyzyjne stworzenie projektu szafy przesuwnej. Korzystając z kreatora szaf online w kilku prostych krokach stworzysz mebel, jakiego potrzebujesz. Wybierz rozmiar, materiał, kolor i funkcjonalności szafy na wymiar i stwórz mebel na miarę swoich potrzeb. Szeroki asortyment sklepu superszafy.pl obejmuje bogaty wybór materiałów, faktur, kolorów i rozwiązań do wnętrza szafy, dzięki którym w prosty sposób stworzysz swój wymarzony mebel.

Nowy wymiar konfiguratora szaf

Nasz konfigurator szaf przesuwnych pozwoli Ci łatwo dopasować każdy z elementów szafy do własnych potrzeb, a wizualizacja da Ci możliwość dokładnego zapoznania się z gotowym projektem jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 

W przypadku niedopasowania wymiaru szafy w kreatorze prosimy o kontakt mailowy: bok@superszafy.pl lub pod numerem telefonu 690 690 123

1Wprowadź wymiary szafy

2Wybierz wygląd szafy

Najpierw wprowadź wymiary

3Wybierz rodzaj zabudowy

4Wybierz rodzaj wnętrza

Najpierw wprowadź wymiary

5Podsumowanie

Cena podstawowa:
-
Rodzaj zabudowy:
-
Rodzaj wnętrza:
-
Suma:
-

Projektowanie szaf na wymiar

Wszyscy uwielbiamy szafy na wymiar za ich uniwersalność, funkcjonalność i możliwość maksymalnego wykorzystania wolnej przestrzeni w sypialni, przedpokoju czy garderobie. Odpowiednio zaprojektowane, w znaczącym stopniu ułatwiają utrzymanie porządku w mieszkaniu i zapewniają wysoki komfort użytkowania na co dzień. Korzystając z naszego konfiguratora szaf na wymiar w prosty sposób stworzysz mebel optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.  Wykorzystując kreator szaf online dobierzesz odpowiedni rozmiar, kształt i rozwiązania do każdego wnętrza. Kreator szaf na wymiar od superszafy.pl  pozwoli Ci wykreować mebel, który sprawdzi się w Twoim mieszkaniu lepiej niż jakikolwiek gotowy produkt.

Konfigurator szaf przesuwnych – komfort i swoboda projektowania

Ogromną zaletą kreatora szaf wnękowych superszafy.pl jest łatwość jego obsługi. Korzystanie z konfiguratora jest w pełni intuicyjne, dzięki czemu szybko i bez problemów stworzysz mebel odpowiadający Twoim potrzebom. Postępując zgodnie ze schematem projektowania szaf na wymiar po kolei dopasujesz każdy z elementów szafy. W prosty sposób określisz jej gabaryty, kolor, materiał, z którego zostanie wykonana, wygląd zewnętrzny oraz rozstawienie półek, drążek, szuflad i innych elementów wyposażenia, w wyniku czego powstanie Twoja wyjątkowa i niepowtarzalna szafa na wymiar.

Konfigurator szaf na wymiar – bogactwo wyboru w superszafy.pl!

Projektowanie szaf na wymiar przy użyciu naszego kreatora szaf to gwarancja, że zaprojektujesz szafę marzeń bez większego problemu. Jeśli jednak sam nie jesteś pewien, jak powinna wyglądać szafa odpowiedz sobie na kilka pytań:

 • Kto będzie użytkowaniem szafy? Rozmieszczenie drążków i półek powinno być optymalnie dopasowane do wzrostu domowników;
 • Co planuję przechowywać w szafie? Odzież? Jeśli tak to składaną czy wiszącą? Buty? Biżuterię? Sprzęty gospodarstwa domowego?
 • Czy szafa będzie pełnić funkcję reprezentacyjną czy wyłącznie praktyczną?
 • Jak zagospodaruję najwyższe półki w szafie?
 • Jakie kolory w pomieszczeniach sprawiają, że czuję się komfortowo?

  Możemy pomóc?

  twoja szafa już na Ciebie czeka

  Zostaw swój telefon, a:
  1. Oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy zespołu,
  2. Pomożemy w doborze koloru i materiału pasującego do Twojego pomieszczenia,
  3. Przygotujemy dla Ciebie darmowy projekt wraz z wyceną,
  4. Wspólnie znajdziemy Twoją nową Super Szafę.