Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Szafy w biurze

Wbrew pozorom otaczające nasz rzeczy mogą mieć relatywny wpływ na jakość naszego życia, samopoczucie, a nawet efektywność i wydajność pracy. Ludzki mózg najlepiej pracuje w miejscach uporządkowanych, nie zagraconych i symetrycznych. Dlatego przestrzeń biurowa, w której spędzamy znaczną część dnia, powinna być zaaranżowana w taki sposób, by zapewniała nam maksimum komfortu użytkowania, a przy tym ładnie się prezentowała. Odpowiedzią na tego typu potrzeby są meble na wymiar, a dokładniej szafy, które sprawdzą się w każdym biurze. 

Szafy biurowe – sprawna organizacja przestrzeni

Biuro to miejsce, w którym wiele osób spędza co najmniej 8 godzin dziennie. To bardzo dużo, dlatego tak ważne jest, aby każdy pracownik czuł się w nim komfortowo. Istotną rolę w każdym biurze odgrywają szafy, które umożliwiają sprawną organizację nie tylko dokumentów, ale także wielu innych biurowych akcesoriów. 

Szafa do biura na wymiar

Urządzając biuro niezależnie od jego powierzchni, warto zdecydować się na szafy do biura na wymiar, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał takiego pomieszczenia. Możliwość zamontowania dużej przesuwnej szafy na wysokość od samej podłogi, aż do sufitu  w wielu różnych konfiguracjach – na całą ścianę, w rogu pomieszczenia, lub pod skosem – umożliwia sprawne zorganizowanie przestrzeni biurowej. Szafa biurowa przesuwna, której drzwi nie wymagają dodatkowej powierzchni przy otwieraniu, sprawdzi się nie tylko w biurze o małej powierzchni, ale również tam, gdzie dysponujemy znacznie większym metrażem. 

Wykonanie mebla na wymiar, a dokładniej szafy do biura daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możliwość doboru indywidualnego wykończenia frontów w wielu dostępnych wariantach kolorystycznych, a także fakturach, takich jak lustro, szkło lacobel i lacomat, a także grafika na szkle sprawi, że pomieszczenie to, będzie prezentowało się elegancko, a przy tym efektownie. Co więcej, szafa na wymiar stanowi również doskonałe rozwiązanie, do pomieszczeń biurowych, w których występują pewne mankamenty, np. nierówności na ścianach, lub mało estetyczne wnęki – zabudowa pozwoli je w sposób delikatny ukryć, wprowadzając do wnętrza ład i harmonię.  

Szafa do biura na dokumenty

Odpowiednio zaprojektowany mebel pozwala zachować maksimum komfortu użytkowania, ale także sprawić, że pomieszczenie biurowe będzie prezentowało się schludnie i co najważniejsze elegancko. Dlatego duże i pojemne szafy biurowe zamykane, to gwarancja utrzymania porządku na najwyższym poziomie i bezpieczeństwa. Odpowiednia ilość półek znajdujących się wewnątrz szafy, pozwala na funkcjonalne wydzielenie strefy dla biurowego archiwum, na segregatory, teczki i koszulki, a także inne akcesoria biurowe. 

Tak poukładane dokumenty zdecydowanie usprawnią pracę całego biura i co równie ważne wpłyną na efektywność i wydajność pracowników. Zapewniamy, że dobór odpowiedniej szafy do biura sprawi, że sterty nieuporządkowanych pudeł, przekładanych kartek czy materiałów biurowych nie będą zalegały już na biurku, czy walały się po kątach, ale znajdą swoje własne miejsce.

Szafa przesuwna na akcesoria biurowe i inne sprzęty

Szafy do biura wykonywane pod wymiar umożliwiają przechowywanie nie tylko różnego rodzaju dokumentacji, czy materiałów pomocniczych w pracy, ale również sprzętu biurowego, takiego jak drukarki, skanery niszczarki do papieru, czy zapasowe tonery. W przypadku małych biur, w których brakuje miejsca na wydzielenie przestrzeni kuchennej, szafa na wymiar może stanowić świetną alternatywę do przechowywania ekspresu do kawy, który schowany za przesuwnymi drzwiami, staje się niewidoczny dla osób postronnych. 

Szafa do biura na ubrania

Każde biuro zatrudniające kilku lub kilkunastu pracowników musi być wyposażone w pomieszczenie socjalne. A w nim nie powinno zabraknąć funkcjonalnej szafy do biura na odzież wierzchnią, która szczególnie mocno przydaje się w okresie zimowym, kiedy potrzebujemy schować na czas pracy grube kurtki, płaszcze, czy futra. Ale również w sezonie letnim można z powodzeniem korzystać z tego typu mebla. Szafa przesuwna stworzona na wymiar zapewni odpowiednią ilość miejsca do przechowywania odzieży wierzchniej wszystkich pracowników, a także innych akcesoriów, jak buty, czy torebki.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.