Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Szafy na wymiar Gdańsk

Super Szafy to polski producent szaf na wymiar, który tworzy wysokiej jakości meble dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasza oferta skierowana jest dla mieszkańców całej Polski, jednak ze względu na bliską odległość naszego zakładu (zaledwie 27 km) od miasta Gdańsk jesteśmy w stanie wykonać i dostarczyć tam każde zamówienie w trybie priorytetowym. Cały proces produkcji szafy na wymiar, wraz z dostawą i montażem na terenie Gdańska trwa zaledwie 30 dni. W przypadku zamówień na same drzwi frontowe można się nas spodziewać już w terminie 14 dni.

Wybierając szafy na wymiar z dostawą do Gdańska z naszej oferty, masz nie tylko gwarancję solidnie wykonanego mebla z najlepszych gatunkowo materiałów, ale także nowoczesnego wykończenia frontów, wpisujących się w design nowoczesnych aranżacji. Do tego możliwość indywidualnego dopasowania wymiaru, kształtu oraz wykończenia frontów sprawia, że każdy znajdzie u nas rozwiązanie na miarę własnych potrzeb.

Skorzystaj z konfiguratora szaf lub formularza dla mieszkańców Gdańska:

Super Szafy Gdańsk – kontakt

  Kontakt

  Meble na wymiar Gdańsk

  Dla naszych klientów z Gdańska jesteśmy w stanie wykonać solidne, wytrzymałe szafy na wymiar pod zabudowę, wnękowe i naroże − otwierane uchylnie, lub z systemem drzwi przesuwnych. Ten drugi rodzaj zamykania i otwierania drzwi w szafie zdecydowanie sprawdził się w ostatnich latach, przez co jest bardzo chętnie wybierany zarówno do prywatnych mieszkań, jak i obiektów biznesowych. W naszej firmie z ogromną chęcią stworzymy dla Ciebie:

  • szafę na wymiar
  • witrynę
  • komodę
  • regał
  • meble kuchenne

  A także wiele innych ciekawych rozwiązań. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, bogatym zapleczem maszynowym oraz posiadającą wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki czemu możemy zrealizować dla naszych klientów z Gdańska nawet najbardziej złożone projekty.

  Jakie zalety niesie za sobą montaż szafy na wymiar?

  Wybór odpowiednio dopasowanej szafy na wymiar nie tylko umożliwia optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu, ale także daje możliwość zabudowania samego wnętrza szafy w odpowiednią ilość półek, drążków i innych akcesoriów do przechowywania. Dzięki temu można w jednym miejscu pomieścić wszystko, to co niezbędne − od ubrań i tekstyliów, po sprzęt gospodarstwa domowego. Co ważne, wybór szafy pod zabudowę od sprawdzonego producenta Super Szafy to także gwarancja idealnego dopasowania do możliwości przestrzennych danego pomieszczenia. Z naszą pomocą ukryjesz mało estetyczną wnękę w przedpokoju, czy trudne pod względem aranżacyjnym skosy na poddaszu. Tworzymy także funkcjonalne meble kuchenne na wymiar, które z powodzeniem dostarczymy do Gdańska.

  Szafy na wymiar Gdańsk − cennik

  W Super Szafy produkujemy meble na wymiar według indywidualnego projektu naszych klientów, dlatego cennik dla konkretnej zabudowy określana jest dopiero przy tworzeniu projektu.  Cena mebla uzależniona będzie przede wszystkim od wymiaru szafy,  zastosowanych do jej produkcji materiałów, a także sposobie wykończenia. Wchodząc w odpowiedni profil naszych mebli, możesz zapoznać się z przykładowymi cenami drzwi przesuwnych.

  Jak złożyć zamówienie na szafę na wymiar z dostawą do Gdańska?

  Aby złożyć zamówienie na Super Szafy na wymiar do swojego domu, biura, lub innego obiektu usługowego zlokalizowanego w Gdańsku wcale nie musisz wychodzić z domu, co więcej, nie musisz nawet wstawać z kanapy. Zrobisz to szybko, sprawnie i bez komplikacji z poziomu naszej strony internetowej superszafy.pl. Wystarczy, że odszukasz zakładkę “konfigurator szaf i drzwi”, lub klikniesz tutaj, aby automatycznie przekierowało Cię do strony docelowej, za której pośrednictwem stworzysz swoją wymarzoną szafę na wymiar.

  Jeśli jednak jakichś powodów nie jesteś w stanie wykonać projektu szafy sam, to możesz skontaktować się z naszymi Super Konsultantkami (zakładka kontakt). Zapewniamy, że razem wybierzecie najlepsze rozwiązania, które sprawią, że Twoje wnętrze zyska na funkcjonalności i modnym designie.

  Nie znalazłeś tego czego szukasz?
  Skontaktuj się z nami!

  Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
  Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.