Polski producent szaf z tradycjami

Super Szafy to polska firma z tradycjami, w której satysfakcja i zadowolenie naszych klientów stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. W związku z tym, co jakiś czas wychodzimy do naszych klientów z nowymi propozycjami, a także rozwiązaniami, mającymi na celu ułatwienie codziennej organizacji salonu, sypialni, biura i innych pomieszczeń użytkowych.

Jako doświadczony producent szaf na wymiar jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy, najbardziej złożony projekt. W sposób funkcjonalny, a przy tym bardzo estetyczny zaaranżujemy Twoją przestrzeń w salonie, sypialni, garderobie, kuchni i biurze. Nierówne ściany i podłogi, skosy na suficie, czy trudne do zagospodarowania wnęki nie stanowią dla nas żadnego problemu ─ zajmiemy się każdym wnętrzem.

Oprócz wysokiej jakości szaf przesuwnych, a także systemów drzwi przesuwnych oferujemy całą paletę możliwości aranżacyjnych, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika funkcjonalnych, a przy efektownych rozwiązań. Nasza oferta, to oprócz szaf wnękowych i wolnostojących również stylowe meblościanki, komody, witryny, konsole, regały, łóżka i stelaże do łóżka, a także meble kuchenne i wiele innych ciekawych propozycji.

Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości

Będąc producentem szaf wnękowych z wieloletnim doświadczeniem, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych polskich materiałów.  Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wysokiej jakości, odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz szybkie zużycie płytę laminowaną, oraz naturalne drewno o grubości 18 mm. Można także wybierać pomiędzy akcentami dekoracyjnymi, jak chociażby grafiką na szkle, czy lustrem lacobel, lub lacomat. Szafy przesuwne oraz wolnostojące produkowane przez Super Szafy to gwarancja najwyższej polskiej jakości .

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM