Szafy narożne

Menu kategorii

Wyświetlam 5 z 5 wszystkich produktów

Szafy rogowe

Szafa narożna lub, jak wolą ją określać inni, szafa rogowa to szafa kształtem przypominająca  literę “L” usytuowana zazwyczaj w rogu pokoju wzdłuż dwóch prostopadłych ścian. Biorąc pod uwagę jej przeogromną pojemność i uniwersalne zastosowanie świetnie sprawdza się w pomieszczeniach takich jak korytarz, przedpokój, sypialnia i garderoba. Odpowiednio zaprojektowana może pomieścić odzież całej rodziny, sprzęt gospodarstwa domowego, różnorakie dokumenty, odzież sezonową i inne przedmioty, a przy tym bez zarzutu pełnić funkcję dekoracyjną.

Szafa narożna wewnętrzna i zewnętrzna

Asortyment superszafy.pl obejmuje zarówno szafy narożne wewnętrze, jak i zewnętrze. Te pierwsze świetnie sprawdzają w sypialniach i garderobach na planie prostokąta. Znakomicie komponują się z układem pomieszczeń pozwalając na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni bez zakłócania proporcji pokoi. Z kolei szafy rogowe zewnętrze to dobry wybór w przypadku korytarzy i przedpokojów w kształcie liter “L” lub “U”. Montując je wzdłuż ścian zapewniamy łatwy dostęp do ich zawartości nawet jeśli pomieszczenia są wąskie i nieustawne.

Szafy przesuwne narożne – wyposażenie

Zamawiając szafy narożne na wymiar w superszafy.pl zyskujesz pewność, że przestrzeń, którą planujesz zagospodarować na szafę zostanie spożytkowana w możliwie najkorzystniejszy sposób. Powierzając nam zbudowanie szafy narożnej możesz być spokojny, że skonstruujemy ją w sposób umożliwiający komfortowy dostęp do każdego narożnika szafy bez elementów, które mogłyby zakłócić jej użytkowanie. Szeroki wachlarz rozwiązań do wnętrz szaf dostępnych w naszym sklepie obejmujący m.in. różnorakie wieszaki, półki, drążki, szuflady i kosze, pozwoli Ci  zaprojektować środek szafy narożnej tak, jak tego oczekujesz. Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z oferty naszego sklepu!

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.