Zabudowa przedpokoju

Wyświetlam 12 na 351 wszystkich produktów w tej kategorii

Meble do przedpokoju na wymiar

Przedpokój to wizytówka każdego domu. Dużą rolę pełnią w nim meble. Nowoczesna zabudowa przedpokoju świadczy o dbałości o dom i o poczuciu estetyki osób, które go zamieszkują. Warto zadbać o to, by nasz dom już od progu zachęcał do wejścia. Meble do przedpokoju na wymiar są zatem tym, czego nie może w nim zabraknąć.

Zabudowa przedpokoju, która wpływa na wnętrze

Jak urządzić przedpokój? To pytanie zadaje sobie wiele osób wykańczających dom lub mieszkanie. Gusta dotyczące mebli są różne. Różne też są możliwości przestrzenne każdego wnętrza. O ile przy dużych wiatrołapach wiele zależy od naszych upodobań, o tyle meble do przedpokoju o mniejszym metrażu dają nam znacznie mniej możliwości decydowania. Musimy bowiem mieć na względzie, że zbyt duże meble do wiatrołapu jeszcze bardziej ograniczą przestrzeń. Dobieranie mebli do małego przedpokoju to walka o każdy wolny centymetr podłogi. Odpowiednia zabudowa do przedpokoju potrafi jednak zdziałać cuda.

Jasne meble do przedpokoju na zamówienie

Jeśli chcemy, aby nasz przedpokój czy korytarz nie sprawiał wrażenia ciasnego, postawmy na jasne meble na zamówienie. Przedpokój, w którym rządzą białe i kremowe kolory optycznie powiększy pomieszczenie, a także rozjaśni go i nada mu lekkości. Biel kojarzona jest także z elegancją i czystością. Pamiętajmy jednak, aby meble w przedpokoju były zapowiedzią tego, co znajduje się w pozostałych pomieszczeniach. Zamawiany zestaw nie może być zatem sprzeczny kolorystycznie z resztą umeblowania panującego w domu. Ta sama zasada dotyczy także kształtu oraz ogólnego stylu mebli.

Zabudowa przedpokoju z lustrem

Co jeszcze pomoże nam optycznie powiększyć mały przedpokój? Zabudowa przedpokoju z lustrem to sprytny myk, który sprawdza się w każdym wnętrzu. Wiele nowoczesnych szaf posiada front, na którym zamocowane jest duże lustro. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie tracimy osobnego miejsca, a zyskujemy taką samą możliwość komfortowego przeglądnięcia się przed wyjściem z domu.

 

Dla tych, którzy obawiają się o bezpieczeństwo, mamy dobrą wiadomość. Meble na korytarz z lustrem wcale nie muszą nieść za sobą ryzyka zranienia w razie nieszczęśliwego wypadku. U nas wyposażamy je w lustra pokryte specjalną folią, które w razie uszkodzenia ulegają jedynie popękaniu. Folia skutecznie zabiega przed rozpadem lustra na kawałki. Tego typu nowoczesne meble do przedpokoju na wymiar bez obaw mogą być zatem montowane również w domach, w których są małe dzieci.

Nowoczesne przedpokoje na wymiar

Często słyszymy określenie „nowoczesne meble do przedpokoju”, ale w czym właściwie wyraża się ich nowoczesność? Przede wszystkim w wyglądzie. Porównując współczesne zestawy meblowe z tymi sprzed lat, nie da się nie zauważyć różnicy. Ich ciekawy projekt, staranne wykończenie i rzucająca się w oczy elegancja zdecydowanie przyciągają miłośników stylowych wnętrz.

Szafy i inne meble do przedpokoju na wymiar

Jednak nowoczesne przedpokoje na wymiar mają w sobie coś więcej. To funkcjonalność, którą docenisz już od pierwszego zetknięcia się z nimi. Mowa tutaj nie tylko o szafach z lustrem, ale także o meblach do przedpokoju z siedziskiem. Zakładanie skarpetek czy butów może być od teraz bardziej komfortowe, a co ważne – nie dzieje się to kosztem cennego miejsca w przedpokoju. Nie ma już potrzeby dokupywania specjalnych ławeczek do zakładania butów – funkcjonalne meble na wymiar do przedpokoju mają w sobie wszystko. Wiele osób ceni także to, iż wyglądają niezwykle efektownie. Meble do przedpokoju na zamówienie z siedziskiem to absolutny „must have”, jeśli w domu mieszkają seniorzy lub osoby schorowane, którym zakładanie obuwia w pozycji stojącej może sprawiać trudność.

 

Zamówienie  zabudowy przedpokoju na wymiar gwarantuje także to, że  wewnętrzna przestrzeń mebli będzie praktycznie rozplanowana, wręcz “szyta” na miarę Twoich potrzeb. Zamawiając nasze meble na wymiar, przedpokój może stać się dla Ciebie cennym schowkiem nie tylko na odzież wierzchnią czy buty, ale także na różnego rodzaju sprzęty, takie jak odkurzacz. Wszystko przez to, że z nami zaprojektujesz wnętrze swoich mebli dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Chcesz, aby Twoje meble do przedpokoju na wymiar miały wydzieloną przestrzeń na odkurzacz albo składały się z większej liczby szuflad? Nie ma problemu. Nabywając meble do przedpokoju w tradycyjnym sklepie meblowym to Ty musisz przystosować się do ich możliwości – u nas to zabudowa przedpokoju przystosowuje się do Twoich potrzeb.

Meble do przedpokoju na wymiar w superszafy.pl

Zastanawiasz się jak urządzić przedpokój? Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie meble do przedpokoju na wymiar. To Ty decydujesz o rozmiarach szaf, rozmieszczeniu półek i wyglądzie frontów. Możesz być pewien, że otrzymasz trwałe i dopracowane szafy, które posłużą Ci przez lata, gdyż zostaną wykonane z solidnych materiałów. Jeśli cenisz sobie brak hałasu podczas korzystania z mebli, z pewnością przypadną Ci do gustu nasze mechanizmy cichego domyku. Nie ma dla nas ograniczeń – stworzymy zabudowę do przedpokoju dopasowaną do każdej wnęki, a także uwzględniające ewentualne nierówności na ścianie lub podłodze.

 

Zapraszamy do kontaktu – stwórz z nami przedpokój swoich marzeń!

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM