Szafy uchylne

Menu kategorii

Wyświetlam 12 z 21 wszystkich produktów

Szafy uchylne na wymiar

Szeroki asortyment mebli na wymiar dostępnych w naszym internetowym salonie meblowym superszafy.pl obejmuje eleganckie szafy z drzwiami uchylnymi. Ich wybór to świetna decyzja niezależnie od tego czy urządzasz salon, przedpokój czy sypialnię dziecka. Szafy uchylne dostępne w ofercie naszego sklepu znakomicie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, a ich jakość i prezencja nie mają sobie równych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu!

Szafa uchylna – postaw na klasyczne rozwiązanie

Szafy z drzwiami uchylnymi to klasyka gatunku. Dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu, a łatwość ich otwierania i dotarcia do przedmiotów znajdujących się w głębi sprawia, że niezmiennie od lat cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Szafy uchylne to znakomity wybór do sypialni, kuchni czy salonu. W zależności od oczekiwań dobrze sprawdzają się w wersji wolnostojącej lub jako zabudowa wnęki. Są pojemne, praktyczne i uniwersalne, dzięki czemu od lat uważane są za jedne z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Szafa z drzwiami uchylnymi

Przewaga szaf z drzwiami uchylnymi nad szafami przesuwnymi wynika z faktu, że wybierając te pierwsze po otwarciu drzwi szafy mamy od razu dostęp do całej jej zawartości. W przypadku szaf przesuwnych część szafy jest zawsze zasłonięta. Ponadto, stawiając na szafy uchylne wykorzystujemy całą głębokość szafy. W przypadku szaf z drzwiami przesuwnymi musimy poświęcić 8-10 cm głębokości na zamontowanie szyn. Warto jednak pamiętać, że szafy z drzwiami uchylnymi wymagają wolnej przestrzeni przed drzwiami, by móc je komfortowo otwierać i zamykać.

Szafy uchylne w Superszafy.pl

Szeroki wybór gustownych szaf z drzwiami uchylnymi znajdziesz w naszym sklepie meblowym superszafy.pl. Oferujemy szeroki wybór wzorów, kolorów i stylów, dzięki czemu łatwo wybierz model najodpowiedniejszy do swojego mieszkania. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie cechuje wysoka jakość, więc nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.