Dlaczego Super Szafy? Opinie o nas mówią same za siebie!

Super Szafy to polski producent mebli na wymiar, któremu zaufało już wielu klientów zarówno indywidualnych, jak i firm. Współpracujemy z najbardziej cenionymi projektantami, architektami wnętrz i specjalistami z działu produkcji, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze meble prezentowały najwyższą jakość wykonania, a tym samym spełniały potrzeby najbardziej wymagających klientów. 

Realizujemy zlecenia zarówno dla osób indywidualnych, poszukujących nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych do swoich wnętrz, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze meble stanowią funkcjonalne wyposażenie domów mieszkalnych, ale także biurowców zlokalizowanych w wielu polskich miastach. Dzięki temu szafy wnękowe, meble do salonu i kuchni cieszą się tak dużą popularnością, a opinie, które można znaleźć na naszej stronie, ale także innych forach internetowych są potwierdzeniem ich doskonałej jakości. 

Misją naszej marki jest…

Tworzenie wytrzymałych i niepowtarzalnych mebli na wymiar, które wypełnią każdą przestrzeń domową i biurową, oraz pozwolą na jej sprawną organizację. Produkowane przez nas szafy wnękowe, kuchnie, ale także inne meble charakteryzują się wysoką wytrzymałością, trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, który umożliwia nam produkcję mebli na nowoczesnym sprzęcie, gwarantującym wykonawstwo na najwyższym poziomie. 

Meble na wymiar ─ opinie naszych klientów

Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych przez nas mebli, są opinie o Super Szafach prezentowane przez naszych klientów. Dotyczą one przede wszystkim kuchni na wymiar, szaf wnękowych, oraz innych kompaktowych rozwiązań, które na przestrzeni ostatniej dekady dostarczamy do polskich domów. Możemy również pochwalić się statusem “Super Sprzedawcy” na popularnej platformie sprzedażowej Allegro, co czyni nas zaufanym producentem, partnerem biznesowym oraz sprzedawcą mebli na wymiar.

Szafy Na Wymiar
sprezentuj sobie
12% zniżki

-12%

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM