Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Dla inwestorów

Współpraca dla inwestorów

Super Szafy to polski producent mebli na wymiar, który od ponad dekady dostarcza kompleksowe rozwiązania aranżacyjne do wielu polskich domów oraz obiektów komercyjnych. Od wielu lat współpracujemy również z różnymi podmiotami, w tym inwestorami z dużych i małych przedsiębiorstw. 

Chętnie podejmiemy współpracę z kolejnymi inwestorami, w tym firmami budowlanymi, fliperami nieruchomości, a także małymi przedsiębiorcami. Z chęcią wyposażymy w nasze systemy szaf i drzwi przesuwnych domy i mieszkania na wynajem, obiekty hotelowe, biura, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne i wiele innych. 

Co oferujemy?

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy dostęp do oryginalnych produktów sygnowanych marką Super Szafy, a także udzielamy dostępu do naszego autorskiego oprogramowania do projektowania szaf na wymiar. Wszystkie meble wykonujemy od podstaw, czyli od projektu, przez produkcję, po sam montaż. Oferujemy kompleksowe wsparcie marketingowe i techniczne na każdym etapie współpracy, a także materiały szkoleniowe. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, które pozwoliło nam zdobyć tak wysoką pozycję na polskim rynku.  

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat współpracy z Super Szafy, to skontaktuj się z naszym specjalistą, który udzieli Ci bardziej szczegółowych informacji. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 690 690 123.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.