Meble Łazienkowe Na Wymiar - Czy Warto? zdjęcie nr 1

Łazienka to pomieszczenie, w przypadku którego zakup mebli na wymiar nie wydaje się być oczywistą opcją. Warto jednak pamiętać, że jest to pomieszczenie, które remontujemy najrzadziej i z którego korzystamy na co dzień, dlatego powinno ono cechować się wysoką funkcjonalnością. Przeczytaj poniższy tekst i przekonaj się, że meble łazienkowe na wymiar to zdecydowanie dobry pomysł.

Dla kogo meble łazienkowe na wymiar?

Meble łazienkowe na wymiar to dobry wybór w przypadku właściwie każdej łazienki. Dzięki nim można praktycznie wykorzystać dowolną przestrzeń, gdyż nie ograniczają nas elementy armatury, wnęki czy rury. Co więcej, zastąpienie gotowych szafek łazienkowych meblami na wymiar pozwala osiągnąć spójną aranżację i uniknąć wrażenia chaosu. Meble łazienkowe na wymiar stanowią dobry wybór dla każdego, kto na równi ceni funkcjonalność i atrakcyjność wizualną wybieranych rozwiązań.

[Sprawdź też: Konfigurator szaf]

Nowoczesne meble łazienkowe na wymiar – zalety

Wśród zalet mebli łazienkowych na wymiar bez wątpienia należy wyliczyć fakt, że umożliwiają one dowolne zagospodarowanie każdej przestrzeni. Niezależnie od tego jak duża jest łazienka w Twoim mieszkaniu i jaki ma kształt, masz szansę urządzenia jej na swój sposób. Co więcej, decydując się na zakup mebli na wymiar do łazienki, masz szansę zabudowania wybranych elementów jej wyposażenia np. pralki lub nieestetycznie wyglądających rur. Nowoczesne meble łazienkowe na wymiar łączą w sobie wygląd z funkcjonalnością, dzięki czemu inwestując w nie, masz gwarancję uzyskania atrakcyjnego efektu aranżacyjnego.

[Zobacz też: Aranżacja garderoby]

Jakie meble do łazienki na wymiar wybrać?

Wybierając meble na wymiar do łazienki, postępuj zgodnie z następującymi wskazówkami:

  • pomyśl o zastąpieniu szafek stojących podwieszanymi. W ten sposób zaoszczędzisz nieco miejsca na podłodze i jednocześnie zyskasz przestrzeń do przechowywania;
  • łazienka to najczęściej małe pomieszczenie, dlatego w jej przypadku warto postawić na meble w jasnych kolorach, które optycznie ją powiększą. Podobny efekt uzyskasz, wybierając meble o połyskliwej strukturze;
  • jeśli metraż łazienki na to pozwala, znacznie lepiej postawić na jedną dużą szafkę łazienkową niż decydować się na zakup kilku mniejszych modeli.

[Sprawdź też : Szafy na wymiar]

Meble na wymiar do małej łazienki

Na zakup mebli łazienkowych na wymiar najczęściej decydują się właściciele małych łazienek, w przypadku których każdy centymetr kwadratowy jest na wagę złota. Rozwiązanie to umożliwia bowiem praktyczne wykorzystanie wielu niedogodnych przestrzeni. Projektując meble na wymiar do małej łazienki, warto rozważyć wybór następujących opcji:

  • zastąpienie lustra nad umywalką szafką z lustrem;
  • montaż szuflad pod umywalką;
  • montaż szafek podwieszanych.

Meble na wymiar do dużej łazienki

W przypadku większych łazienek zakup mebli na wymiar także jest dobrą opcją. Dzięki nim można bowiem uniknąć aranżacyjnego chaosu i zyskać nowoczesne, przytulne wnętrze. Do dyspozycji mamy bowiem cały wachlarz możliwości – od popularnych słupków, przez kompaktową zabudowę, po klasyczne, wiszące szafki.

Zobacz również

12.12.2022
Szafy na wymiar do pomieszczenia gospodarczego

Pomieszczenie gospodarcze to jedno z ważniejszych wnętrz w każdym domu czy mieszkaniu. Najczęściej służy do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. W zależności od wielkości może też pełnić funkcję pralni czy suszarni. Aby jednak było funkcjonalne, musi być właściwie zaaranżowane. Dobrym wyborem do trudno ustawych pomieszczeń gospodarczych są meble na wymiar. Wybierając szafy na wymiar do pomieszczenia […]

Zobacz więcej
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM