Szafa Z Siedziskiem W Aranżacji Przedpokoju - Superszafy - Twój Wymiar Szaf zdjęcie nr 1

W wielu mieszkaniach, szczególnie w blokach przedpokój jest zazwyczaj małym pomieszczeniem, którego funkcja sprowadza się wyłącznie do przechowywania podręcznych części garderoby, czy innych elementów codziennego użytku. Dopasowanie odpowiedniego mebla może zatem okazać się nie lada wyzwaniem. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą meble na wymiar, wśród których z powodzeniem można znaleźć szafy z siedziskiem do przedpokoju. 

Garderoba w przedpokoju — czy to dobre rozwiązanie?

Czy przedpokój może służyć jako garderoba? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że w jego wnętrzu ustawimy dużą i pojemną szafę z siedziskiem, najlepiej zaprojektowaną na wymiar. To właśnie taki mebel sprawi, że niewielki przedpokój stanie się w pełni użytkowy i funkcjonalny. 

Wybierając szafy do przedpokoju z siedziskiem, należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na jej aspekt wizualny, ale przede wszystkim to, jak ma być wyposażone jej wnętrze. Szafy na zamówienie produkowane pod wymiar dają bowiem możliwość indywidualnego zaprojektowania wnętrza szafy, a tym samym wyposażenia go w odpowiednią ilość półek, szuflad i drążków. Można także rozważyć obecność wysuwanych koszy, czy regałów na buty. Należy zatem pamiętać, że wybierając szafę do przedpokoju w pierwszej kolejności, należy mieć na uwadze własne potrzeby. 

Szafa z siedziskiem do przedpokoju — ergonomia połączona z wygodą użytkowania

Doskonałym uzupełnieniem każdej garderoby również tej zlokalizowanej w przedpokoju jest siedzisko. Umożliwia ono wygodne i sprawne przymierzanie ubrań, ale także zakładanie butów. Z powodzeniem można na nim również położyć torebkę, dzięki czemu będzie miała zawsze swoje miejsce.

Obecność szafy z siedziskiem w przedpokoju z pewnością podniesie walory estetyczne takiego pomieszczenia. Zastosowanie tego samego rodzaju materiałów i kolorystyki pozwala stworzyć elegancką, harmonijną i spójną całość.

Wśród dostępnych na rynku propozycji można zdecydować się na nowoczesną szafę do przedpokoju z siedziskiem wyposażoną w system drzwi przesuwnych. Takie rozwiązanie jest w pełni ergonomiczne — siedzisko może bowiem stanowić integralną część zabudowy, rozdzielającą pomiędzy sobą poszczególne skrzydła szafy, lub znajdować się w jej wnętrzu. 

Zalety szafy na wymiar z siedziskiem

Szafa do przedpokoju z tapicerowanym siedziskiem to rozwiązanie warte uwagi przynajmniej z kilku powodów. Jakich? Oto one: 

  • prezentuje się nowocześnie i stylowo
  • jest wielofunkcyjna
  • jest ergonomiczna, pozwala zaoszczędzić sporą ilość wolnej przestrzeni
  • może pełnić funkcję garderoby
  • siedzisko umożliwia wygodne zakładanie i zdejmowanie obuwia
  • szafa z siedziskiem tworzy spójną i harmonijną całość
  • pozwala zaoszczędzić czas na poszukiwania osobnych elementów. 

Zobacz również

05.07.2022
Jak urządzić funkcjonalną pralnię w domu? Poznaj nasze rady!

Pralka to bez wątpienia obowiązkowy element wyposażenia każdego domu. Czy pralnia to również obowiązkowe pomieszczenie w każdym domu? I tak i nie… Bywa,  że ze względu na ograniczony metraż, pralnia w domu stanowi wyłącznie wydzielony kawałek przestrzeni w łazience, lub samo urządzenie zostaje umieszczone w kuchennej zabudowie. Jeśli jednak mieszkamy w domu dysponującym dość pokaźnym […]

Zobacz więcej
05.07.2022
Jakie fronty najłatwiej utrzymać w czystości? Podpowiadamy!

Urządzając swoją wymarzoną kuchnię, powinniśmy zadbać nie tylko o aspekty estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Na funkcjonalność kuchni wpływ ma fakt,  dotyczący utrzymania tego pomieszczenia w czystości, a w szczególności mebli kuchennych. Tutaj wystarczy postawić na dobrej jakości fronty, które łatwo i szybko wyczyścimy. Ich dodatkowym atutem będzie wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz przebarwienia powstające […]

Zobacz więcej
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM