Szafa Z Siedziskiem W Aranżacji Przedpokoju - Superszafy - Twój Wymiar Szaf zdjęcie nr 1

W wielu mieszkaniach, szczególnie w blokach przedpokój jest zazwyczaj małym pomieszczeniem, którego funkcja sprowadza się wyłącznie do przechowywania podręcznych części garderoby, czy innych elementów codziennego użytku. Dopasowanie odpowiedniego mebla może zatem okazać się nie lada wyzwaniem. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą meble na wymiar, wśród których z powodzeniem można znaleźć szafy z siedziskiem do przedpokoju. 

Garderoba w przedpokoju — czy to dobre rozwiązanie?

Czy przedpokój może służyć jako garderoba? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że w jego wnętrzu ustawimy dużą i pojemną szafę z siedziskiem, najlepiej zaprojektowaną na wymiar. To właśnie taki mebel sprawi, że niewielki przedpokój stanie się w pełni użytkowy i funkcjonalny.

Wybierając szafy do przedpokoju z siedziskiem, należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na jej aspekt wizualny, ale przede wszystkim to, jak ma być wyposażone jej wnętrze. Szafy na zamówienie produkowane pod wymiar dają bowiem możliwość indywidualnego zaprojektowania wnętrza szafy, a tym samym wyposażenia go w odpowiednią ilość półek, szuflad i drążków. Można także rozważyć obecność wysuwanych koszy, czy regałów na buty. Należy zatem pamiętać, że wybierając szafę do przedpokoju w pierwszej kolejności, należy mieć na uwadze własne potrzeby.

Szafa z siedziskiem do przedpokoju — ergonomia połączona z wygodą użytkowania

Doskonałym uzupełnieniem każdej garderoby również tej zlokalizowanej w przedpokoju jest siedzisko. Umożliwia ono wygodne i sprawne przymierzanie ubrań, ale także zakładanie butów. Z powodzeniem można na nim również położyć torebkę, dzięki czemu będzie miała zawsze swoje miejsce.

Obecność szafy z siedziskiem w przedpokoju z pewnością podniesie walory estetyczne takiego pomieszczenia. Zastosowanie tego samego rodzaju materiałów i kolorystyki pozwala stworzyć elegancką, harmonijną i spójną całość.

[Zobacz też: Drzwi przesuwne do szaf]

Wśród dostępnych na rynku propozycji można zdecydować się na nowoczesną szafę do przedpokoju z siedziskiem wyposażoną w system drzwi przesuwnych. Takie rozwiązanie jest w pełni ergonomiczne — siedzisko może bowiem stanowić integralną część zabudowy, rozdzielającą pomiędzy sobą poszczególne skrzydła szafy, lub znajdować się w jej wnętrzu.

Zalety szafy na wymiar z siedziskiem

Szafa do przedpokoju z tapicerowanym siedziskiem to rozwiązanie warte uwagi przynajmniej z kilku powodów. Jakich? Oto one:

  • prezentuje się nowocześnie i stylowo
  • jest wielofunkcyjna
  • jest ergonomiczna, pozwala zaoszczędzić sporą ilość wolnej przestrzeni
  • może pełnić funkcję garderoby
  • siedzisko umożliwia wygodne zakładanie i zdejmowanie obuwia
  • szafa z siedziskiem tworzy spójną i harmonijną całość
  • pozwala zaoszczędzić czas na poszukiwania osobnych elementów.

[Zobacz też: Aranżacja garderoby]

 

Zobacz również

12.12.2022
Szafy na wymiar do pomieszczenia gospodarczego

Pomieszczenie gospodarcze to jedno z ważniejszych wnętrz w każdym domu czy mieszkaniu. Najczęściej służy do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. W zależności od wielkości może też pełnić funkcję pralni czy suszarni. Aby jednak było funkcjonalne, musi być właściwie zaaranżowane. Dobrym wyborem do trudno ustawych pomieszczeń gospodarczych są meble na wymiar. Wybierając szafy na wymiar do pomieszczenia […]

Zobacz więcej
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM