Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Wiarygodność

Super producent

Super Szafy to polski producent mebli na wymiar, który od kilkunastu lat dostarcza kompaktowe rozwiązania do wielu polskich domów, biur i gabinetów. Doświadczenie oraz wiedzę, jaką zdobywaliśmy na przestrzeni tego czasu, pozwoliło naszej marce rozwinąć się i wyraźnie zaistnieć na polskim rynku. 

Super jakość

W Super Szafy wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest wysoka jakość oferowanych przez nas produktów, a także świadczonych usług. Dlatego meble na wymiar, które tworzymy, wykonywane są z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie trwałe i solidne materiały, jak naturalne drewno o grubości 18 mm, a także płyty laminowane, czy wysokiej jakości szkło. 

Super montaż

Każde realizowane przez nas zamówienie traktujemy indywidualnie i tak też do niego podchodzimy. Nasi klienci są na bieżąco informowani o postępach produkcji i przewidywanym terminie dostawy.  Dysponujemy własną flotą pojazdów, która bezpiecznie dostarcza nasze meble na terenie całej polski, a wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, by ich montaż przebiegał sprawnie i szybko.  

Nagrody i certyfikaty

Zapewniamy, że w Super Szafy robimy wszystko, aby tworzone przez nas meble były najlepszą wizytówką Twojego domu, a sam ich zakup inwestycją na lata. Wszystkie nasze produkty objęte są wieloletnią gwarancją producencką. Nic więc dziwnego, że zaufało nam już tysiące zadowolonych klientów. Ty możesz być kolejnym! Wysoką jakość, naszych mebli potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty oraz nagrody.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.