Zadzwoń po darmową wycenę

Znajdziesz nas na:

Kreator szafy

Zaprojektuj swoją szafę w kilku krokach!

Od pomysłu do zadowolenia

9 kroków do Super Szafy

Krok 1: Skontaktuj się z nami lub wybierz swoją szafę w kreatorze.

Problem z zagospodarowaniem miejsca w domu? Nie byłoby SuperSzaf bez Super Klientów, dlatego w pierwszej kolejności liczymy na kontakt z Twojej strony. Jednak to nie Ty musisz wykonywać akcję, jeśli nie chcesz dzwonić, użyj naszego formularza kontaktowego, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu kilku godzin!

Krok 2: Dokonaj pomiarów

Od samego początku będziemy Cię wspierać, aby znaleźć Super Szafę, która najlepiej pasuje do Twojego mieszkania oraz Twojego gustu. Jednak zanim wspólnie wybierzemy szafę dla Ciebie, prosimy Cię o wymiar przestrzeni, którą chcesz zagospodarować.

Nie jesteś przekonana lub przekonany jak to zrobić? Służymy Ci pomocą! Wszystko opowiemy Tobie przez telefon lub odwiedź nasz kanał na YouTube i sprawdź jak dokonać pomiarów.

Krok 3: Zbadajmy Twoje wnętrze!

W tym kroku chcielibyśmy, abyś opowiedział lub opowiedziała nam więcej o sobie. Jakiej Super Szafy potrzebujesz, co będziesz w niej trzymać oraz gdzie będzie ona stała. W naszej ofercie jest kilkadziesiąt tysięcy możliwości dlatego opowiedz nam o Twoich potrzebach i wspólnie wybierzmy opcję, która zadowoli Cię najbardziej!

Jeśli decyzja została już podjęta, a od nas oczekujesz realizacji oczywiście nie ma żadnego problemu! Z wielką chęcią spełnimy Twoje pomysły.

Krok 4: Znajdź swoje drzwi przesuwne!

W większości przypadków nieodłącznym elementem każdej szafy są drzwi przesuwne, czyli tzw. fronty. Jest to część, na którą będziesz patrzeć najczęściej — dlatego jest dla nas bardzo ważne, aby stworzyć u Ciebie efekt WOW! Daj się ponieść wyobraźni w końcu Super Szafa w domu będzie częściej od Ciebie 🙂

Możesz wybrać swój front z naszych standardowych realizacji lub zaprojektować go samodzielnie. Możesz wydrukować na nim zdjęcie Twojego ulubionego miasta, plaży, klubu piłkarskiego lub całej rodziny. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Pomyśl o tym, a Super Szafy zajmą się wszystkim!

Krok 5: Zaakceptuj i opłać Projekt

Gdy już wspólnie odkryjemy, co sprawi, że nie będziesz mógł/mogła doczekać się, aż Twoja SuperSzafa stanie w Twoim mieszkaniu – przygotujemy dla Ciebie wizualizację projektu. Dzięki temu sprawdzisz, jak Twoje wyobrażenia wyglądają w modelu komputerowym.

Jest to najbliższe możliwe odwzorowanie tego jak będzie wyglądać szafa na wymiar. Zaraz po akceptacji projektu zabieramy się do pracy, aby jak najszybciej dostarczyć Tobie Twoją wyjątkową SuperSzafę!

W momencie akceptacji projektu prosimy Cię również o opłacenie zaliczki 🙂

O dostępnych formach płatności dowiesz się klikając w ten link

Krok 6: Realizacja Twojego projektu

W tym momencie nasz warsztat zabiera się do przygotowywania mebli pod Twój wymiar. Pracujemy w pocie czoła, abyś jak najszybciej mógł lub mogła cieszyć się  swoją Super Szafą.

Ten proces trwa:

  • 14 dni roboczych w przypadku samych drzwi frontowych
  • 30 dni roboczych w przypadku drzwi + wnętrz

W międzyczasie prosimy Cię o adres dostawy, abyśmy mogli za darmo dostarczyć Ci Twoją Super Szafę!

Krok 7: Dostawa

Gdy już przygotujemy dla Ciebie szafę pod Twój wymiar, starannie ją zapakujemy i osobiście dostarczymy pod Twoje drzwi. O dokładnej dacie przyjazdu poinformujemy Cię wcześniej, tak aby być pewnym, że będziesz akurat w mieszkaniu!

Krok 8: Montaż

Super Szafy zaprojektowane są tak, aby ich montaż był tak prosty jak to możliwe. W większości nasi Super Klienci sami doskonale sobie radzą z zamontowaniem takiej szafy. Jednak nawet najwytrwalsi majsterkowicze mogą potrzebować podpowiedzi ze strony naszych ekspertów, dlatego jeśli pojawią się pytania jesteśmy zawsze przeszczęśliwi mogąc Tobie pomóc!

Jeśli jednak nie chcesz samodzielnie dokonywać montażu, z wielką chęcią wycenimy go dla Ciebie!

Więcej informacji o montażu znajdziesz tutaj.

Krok 9: Podziel się opinią o Super Szafie

Super zadowolenie naszych Super klientów jest dla nas kluczowa sprawą. Pochwal się tym jak wygląda Twoja Super Szafa wysyłając nam zdjęcia i pozostawiając nawet krótką opinie 🙂

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie realizacji, chętnie na wszystkie odpowiemy!

Cały proces w zależności od Twojego zdecydowania może trwać mniej niż 35 dni, stajemy na wysokości zadania jeśli zależy Tobie na super terminowości, super jakości oraz super obsłudze klienta. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniej szafy na wymiar.
Możemy przygotować dla Państwa darmową wycenę oraz wstępny projekt.