Wewnętrzne drzwi przejściowe

Wyświetlam 12 na 67 wszystkich produktów w tej kategorii

Drzwi ukryte w ścianie

Marzą Ci się przesuwne drzwi przejściowe? A może zastanawiasz się gdzie kupić drzwi ukryte w ścianie? Jeśli tak, znakomicie, że tu trafiłeś! W superszafy.pl znajdziesz szereg praktycznych rozwiązań do wnętrza domu, które znacząco podniosą Twój komfort życia na co dzień, a w dodatku będą znakomitym elementem aranżacji mieszkania.

Drzwi wewnętrzne przesuwne

W superszafy.pl specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu przesuwnych drzwi przejściowych na wymiar. To znakomite rozwiązanie niewymagające wiele miejsca, odpowiednie do mieszkań o niewielkim metrażu. Niebywała estetyka drzwi przesuwnych i ich wysoka funkcjonalność sprawiają, że to rozwiązanie należy do najatrakcyjniejszych spośród dostępnych na rynku. Sprawdź!

System pojedynczy czy podwójny?

Projektując przesuwne drzwi przejściowe do swojego mieszkania, wiedz, że masz do dyspozycji dwa systemy – pojedynczy i podwójny. Pierwszy doskonale zdaje egzamin w przypadku małych mieszkań i wąskich przejść, z kolei drugi dużo lepiej sprawdza się podczas wydzielania stref w przestronnych mieszkaniach.

Drzwi łamane do pokoju

Kolejnym z oferowanych przez nas rozwiązań są drzwi wewnętrzne łamane. Niecodzienny design i niewątpliwa funkcjonalność czynią z nich interesujący element aranżacji mieszkania. Doskonale sprawdzają się w ciasnych pomieszczeniach, lecz nic nie stoi na przeszkodzie zamontowania ich w nieco bardziej przestronnych mieszkaniach.

Drzwi uchylne na wymiar

W superszafy.pl specjalizujemy się również w produkcji drzwi wewnętrznych na wymiar. Doskonale wiemy, że nie zawsze gotowe drzwi przejściowe, które znajdziemy w sklepie, są tymi, których szukasz, dlatego też wykonujemy drzwi na zamówienie. Potrzebujesz drzwi ze skosem lub takich o nietypowym rozmiarze? Dla nas to nie problem! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM