System zabudowy szaf wnękowych

Wyświetlam 12 na 70 wszystkich produktów w tej kategorii

Zabudowa szafy wnękowej

Szereg pomysłów na praktyczne zagospodarowanie szafy wnękowej znajdziesz w superszafy.pl. Oferujemy rozwiązania najwyższej jakości wyróżniające się estetycznym designem, dużą trwałością i ponadprzeciętną odpornością na warunki użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz różnorakie systemy zabudowy szaf wnękowych odpowiednie do szaf ubraniowych, jak również mebli pełniących funkcję miejsca do przechowywania sprzętu gospodarstwa domowego, itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

O czym warto pamiętać projektując wnętrze szafy przesuwnej?

Projekt wnętrza szafy przesuwnej warto rozpocząć od zastanowienia się jaka będzie jej podstawowa funkcja, ile osób będzie z niej korzystać na co dzień i co będziemy w niej przechowywać. Dopiero znając odpowiedzi na te pytania należy podjąć się projektowania układu szafy w środku, dobierania systemów zabudowy szaf wnękowych i akcesoriów. Przykładowo, jeśli podstawowym przeznaczeniem szafy będzie przechowywanie ubrań warto uwzględnić w niej miejsce na półki, drążki na odzież wiszącą i wysuwane kosze. Jeśli natomiast planujemy w niej przechowywać inne przedmioty, np. walizki lub odkurzacz należy wygospodarować dla nich odpowiednią przestrzeń i ewentualnie zamontować dodatkowe akcesoria, np. uchwyt na rurę do odkurzacza.

Wnętrze szafy wnękowej o jakim marzysz

W projekcie zabudowy szafy warto również uwzględnić liczbę jej użytkowników. Jeśli jest ona przeznaczona dla jednej osoby warto zastanowić się czy dobrym pomysłem nie byłoby podzielenie jej na strefy i wygospodarowanie za jednymi drzwiami miejsca na odzież, a za drugimi rzeczy gospodarcze. W przypadku szaf przeznaczonych dla dwóch osób najlepiej umożliwić każdej z nich zaprojektowanie swojej części wnętrza szafy zabudowanej wedle własnych potrzeb.

Wyposażenie szaf wnękowych szyte na miarę Twoich potrzeb!

W superszafy.pl doskonale wiemy, że potrzeby każdego z nas są inne, dlatego też przygotowaliśmy szereg praktycznych akcesoriów do wnętrza szaf wnękowych, spośród których możesz wybrać najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Znajdziesz u nas m.in. drążki na odzież wiszącą oraz półki i wysuwane kosze na odzież składaną, a także szuflady, półki na buty oraz wieszaki na torebki, paski i spodnie. Oferujemy uchwyty na żelazko i uchwyty na rurę do odkurzacza. Bogata oferta naszego sklepu obejmuje również szuflady na biżuterię i wkłady do szuflad umożliwiające zachowanie porządku w różnorakich drobiazgach.

Dlaczego warto wybrać nasze akcesoria do szaf zabudowanych?

Jeśli zastanawiasz się gdzie znajdziesz najlepszą szafę wnękową na wymiar, jesteś w dobrym miejscu! Każdy z przygotowanych przez nas systemów zabudowy wnętrza szaf charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, dużym komfortem użytkowania i ciekawym designem. Niezależnie od tego, które z rozwiązań przypadnie Ci do gustu możesz być pewien jego wysokiej jakości i estetycznego wykonania. Przekonaj się o tym sam!

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM