Spiżarnia

Wyświetlam 12 na 61 wszystkich produktów w tej kategorii

Regały i szafy do spiżarni na wymiar

Gdy mówimy o meblach do spiżarni, w głowie mamy zazwyczaj obraz półek przepełnionych dżemami i konfiturami babcinej roboty. W praktyce często mieszczą one jednak o wiele więcej zapasowych produktów, choćby takich jak kasze, jajka, grzyby, masło, napoje, mąkę czy cukier. Zwykle zabudowa spiżarni ulokowana jest w miejscu, gdzie panuje niższa temperatura, sprzyjająca przechowywaniu zapasów żywnościowych.

Meble do spiżarni mogą mieć różną formę. Wiele osób decyduje się na tradycyjne regały do spiżarni. Poszczególne półki mogą być zamocowane na różnej wysokości, co pozwala na przechowywanie produktów o różnych gabarytach. Z kolei jeśli zależy Ci, aby przechowywane produkty nie uległy zakurzeniu bądź zabrudzeniu, warto zdecydować się na szafę do spiżarni. To rozwiązanie polecane do większych spiżarni, w których wygospodarowanie miejsca na otwieranie drzwiczek nie będzie stanowiło problemu.

Meble do spiżarni na wymiar

Urządzenie spiżarni, w której przechowywane mają być zapasy żywności dla jednej osoby lub niewielkiej rodziny nie jest trudne. Zadanie komplikuje się jeśli mamy potrzebę przechowania naprawdę dużych zapasów.

Regały czy szafy “szyte” na nasze potrzeby są wówczas doskonałym rozwiązaniem, które pozwala wykorzystać całą przestrzeń, jaką zapewnia nam spiżarnia. Meble tego typu możesz zamówić u nas.

Wszystkie meble do spiżarni na wymiar tworzymy z najlepszych materiałów, które zapewniają im doskonałą trwałość na lata. Staranne wykończenie mebli sprzyja łatwemu utrzymaniu ich w czystości. Nawet jeśli zdecydujesz się na to, aby umieścić je w kuchni lub innym widocznym miejscu, możesz być pewien, że będą prezentować się elegancko. Największą zaletą jest jednak to, że wysokość, szerokość i głębokość półek do spiżarni zostanie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, a zatem maksymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM