Szafki RTV

Wyświetlam 12 na 60 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafki RTV na wymiar

Nie ma wątpliwości co do tego, że szafka RTV to obowiązkowy element wyposażenia każdego salonu. Jej położenie znajduje się zazwyczaj bezpośrednio w centrum pokoju ─ przy ścianie, pod telewizorem, a jednocześnie na wprost kanapy. Jest zatem pierwszym elementem rzucającym się w oczy, kiedy zasiadamy do oglądania ulubionego serialu, czy filmu. W związku z częstym zerkaniem w stronę szafki, jej estetyka i wygląd można nam się szybko znudzić. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem okazują się szafki RTV na wymiar, w których klienci sami mogą zadecydować o tym, jak będzie prezentowała się ich szafka pod telewizor.

Szafki RTV do salonu ─ jakość, styl, idealne dopasowanie

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szafki RTV do salonu, to warto rozważyć zakup mebla produkowanego na wymiar. Dzięki temu będzie on nie tylko odpowiednio dopasowany pod kątem wymiarów do powierzchni Twojego wnętrza, ale także jego stylistyki. Wybór takiego rozwiązania daje bowiem nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o kreowanie odpowiedniego designu. Do wyboru są nie tylko różne materiały, z których produkowane są szafki RTV, ale także dostępna kolorystyka. Można zdecydować się na ocieplające wnętrze odcienie naturalnego drewna, lub zdecydować się na szafkę RTV białą.

 

Nasi klienci mogą sami decydować o tym, jaką długość, wysokość oraz głębokość ma mieć konkretny model szafki, a także w jak ma wyglądać jej wnętrze. Tutaj można zdecydować się na mobel zamknięty, częściowo zamknięty, lub otwarty. Większa ilość półek oraz szuflad pozwoli na wygodne przechowywanie drobnych gadżetów, książek, a także rodzinnych pamiątek. Projektując swoją Super szafkę RTV, możesz wybrać model wiszący, stojący lub “dwa w jednym”. Sam zdecyduj!

Szafy Na Wymiar
sprezentuj sobie
12% zniżki

-12%

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM