Konsole

Wyświetlam 12 na 60 wszystkich produktów w tej kategorii

Konsole do salonu

Konsola to mebel, który z powodzeniem można ustawić w salonie. Jest to wąski, ozdobny stolik, na którego powierzchni można w efektowny sposób wyeksponować wazon z kwiatami, rodzinne pamiątki, czy lampę, która rozświetli resztę pomieszczenia. Taki mebel można również połączyć z lustrem, w efekcie czego powstanie piękna damska toaletka.

Konsola do salonu na wymiar – stwórz własny projekt!

Salon to jedno z lepszych miejsc w domu, w którym można postawić konsolę. Można ją ustawić klasycznie pod ścianą, przy wejściu do pomieszczenia, lub przy oknie. W każdym z tych miejsc będzie prezentować się wyśmienicie. Decydując się na konsole na wymiar, warto mieć na uwadze to, że powinna być ona wyłącznie dopełnieniem całej aranżacji. Jeśli chodzi o materiały, to warto postawić na te najwyższej jakości, które zagwarantują wiele lat intensywnego użytkowania.

 

W ofercie Superszafy.pl tworzymy nowoczesne konsole do salonu z solidnej płyty laminowanej, drewna, a także szkła hartowanego. Różnorodność wyboru, dotyczy także kolorystyki, która obejmuje ponad 40 różnych odcieni. Wymiar konsoli do salonu, czyli jej długość, szerokość oraz wysokość nasi klienci określają sami, dzięki czemu mogą mieć pewność, że produkt będzie idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb przestrzennych pomieszczenia.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM