Szafy do przedpokoju

Wyświetlam 12 na 106 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafy do przedpokoju na wymiar

Denerwuje Cię obuwie pozostawione pod drzwiami? Zakup odpowiedniej szafki skutecznie rozwiąże ten problem. Jednak zamiast kupowania osobnej szafki na buty i szafki na kurtki, możesz postawić na jedną, pojemną szafę do przedpokoju. Mebel tego typu pomoże zachować porządek, a także ochroni odzież przed zakurzeniem. To jednak nie wszystko – może posłużyć Ci także jako schowek na niektóre sprzęty, takie jak odkurzacz.

Szafa do wiatrołapu na wymiar

U nas możesz zamówić dowolną szafę do przedpokoju. Każdą wykonamy z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają doskonałą odporność na uszkodzenia i długą żywotność. Możemy wykonać dla Ciebie mebel, który wpasuje się zarówno w nowoczesne wnętrza, jak i we wnętrza urządzone w tradycyjnym stylu. Staranne wykończenie nada elegancji i uroku nawet ciasnym przedpokojom.

 

Nasze szafy do wiatrołapu na wymiar nastawione są również na wygodę użytkowania. Praktyczne półki i szuflady zapewnią Ci mnóstwo miejsca na przechowywanie różnego rodzaju dodatkowych przedmiotów, takich jak rękawiczki, czapki, szaliki czy chusteczki. Komfort użytkowania oferowanych szaf do przedpokoju przejawia się także w wygodnych uchwytach i mechanizmie zapewniającym ciche domykanie drzwiczek.

Szafy do przedpokoju o małym metrażu

Mały przedpokój wymaga przemyślanych rozwiązań. Nie możemy wstawić tam okazałych szaf, gdyż przedpokój stanie się jeszcze bardziej ciasny. Często klienci decydują się wówczas na wąskie szafy do przedpokoju. To rodzaj wysokich szaf, które przedzielone są półkami, tworząc 5-6 poziomów, na których możemy poukładać niezbędne rzeczy. Nie ma jednak problemu, abyśmy wykonali dla Ciebie szafki na buty i szafki na kurtki, które można ze sobą zestawiać, aby jak najoptymalniej zagospodarować przestrzeń.

 

Kolejnym, wartym przemyślenia rozwiązaniem jest zakup narożnej szafy do przedpokoju. Jak nazwa wskazuje, umieszczamy ją w narożniku, wykorzystując miejsce, które zwykle pozostaje niezagospodarowane. Jeszcze lepszą opcją jest szafa wnękowa do przedpokoju. Wymaga to jednak odpowiedniego zaplanowania wnęki już na etapie projektowania przedpokoju.

 

Aby szafa na korytarz, zwłaszcza wyjątkowo wąski, była jak najmniej kłopotliwa, warto postawić na szafę przesuwną. Nie potrzebujemy wówczas miejsca, aby ją otworzyć. Jeśli przed drzwiami znajdą się pozostawione buty lub inne przedmioty, nie musimy nawet ich odsuwać, by dostać się do zawartości mebla.

Szafa do przedpokoju z siedziskiem

Nie wszyscy przepadają za zakładaniem obuwia na stojąco. Wiele osób, zwłaszcza seniorów, nie jest w stanie tego zrobić z przyczyn zdrowotnych. Oczywiście możemy zainwestować w zakup specjalnego podnóżka albo ławki do ubierania butów, ale jest znacznie łatwiejsze rozwiązanie – zakup szafy do przedpokoju z siedziskiem. Miejsce do siedzenia znajduje się wówczas we wnęce szafy, a zatem nie zabiera żadnego dodatkowego miejsca. Szafy tego typu nie tylko zapewniają wygodę, ale także bardzo efektownie wyglądają.

Szafa do przedpokoju z lustrem

W przypadku ciasnego przedpokoju dobrym pomysłem jest także rezygnacja z zakupu dużego lustra, na rzecz szafy do przedpokoju z lustrem. Nie tracimy wówczas osobnego miejsca na lustro, a zyskujemy taką samą, komfortową możliwość przejrzenia się przed wyjściem z domu, gdyż lustro zamontowane jest na froncie szafy.

 

Szafy do przedpokoju z lustrem, dostępne w naszej ofercie, posiadają tzw. atest higieniczny. Oznacza to, że na lustro powleczone jest specjalną folią zabezpieczającą i w razie uszkodzenia mechanicznego nie rozbije się, a jedynie popęka, tworząc tzw. „pająk”. Tego typu meble to brak ryzyka zranienia odłamkami szkła, co ważne jest zwłaszcza wtedy, gdy w domu znajdują się dzieci.

 

Potrzebujesz porady, aby dobrać szafki, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przedpokoju? Nasi pracownicy z przyjemnością posłużą pomocą.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM