Szafy przesuwne matowe

Wyświetlam 0 na 0 wszystkich produktów w tej kategorii
Nie znaleziono żadnych produktów.

Szafy przesuwne z matowym frontem

Fronty w meblach mogą mieć różne struktury, kolory, a także wykończenie. Jeszcze do niedawna królowały głównie powierzchnie błyszczące, których główną zaletą było przede wszystkim optyczne powiększenie wnętrza. Obecnie wśród klientów szaf na wymiar ogromną popularnością cieszą się meble o matowym wykończeniu. Matowe szafy przesuwne na wymiar  wnoszą do wnętrza nieco cieplejszy charakter, a przy tym są zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu w czystości.

Eleganckie szafy na wymiar o matowym wykończeniu

Szafy przesuwne z matowymi frontami to idealna propozycja dla osób, które we wnętrzach cenią ład i harmonię. W przeciwieństwie do mebli na wysoki połysk, modele mat są zdecydowanie spokojniejsze, nie rzucają się w oczy, a jednocześnie prezentują się bardzo efektownie.

 

Ciekawą propozycję stanowią meble do salonu biały mat, które mogą występować w postaci funkcjonalnej szafy w zabudowie, lub klasycznej meblościanki. Można także pokusić się o efektowną komodę wykończoną kolorem naturalnego drewna. Jeśli chodzi o meble kuchenne, to tutaj prym wiodą modele szare matowe, które z jednej strony prezentują się bardzo uniwersalnie, z drugiej zaś elegancko. To tylko niektóre przykłady mebli na wymiar w matowym wykończeniu, które możemy dla Ciebie wykonać. Nasze możliwości są nieograniczone, dzięki czemu każda, nawet najbardziej wymagająca osoba zrealizuje u nas swój projekt.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM