Łóżko w szafie

Wyświetlam 12 na 61 wszystkich produktów w tej kategorii

Łóżka w szafie sposobem na dodatkową przestrzeń

Łóżko chowane w szafie to jeden z najpraktyczniejszych mebli do małego mieszkania. Na co dzień nie zajmuje zbyt wiele miejsca, natomiast nocą zmienia się w pełnowymiarowe miejsce noclegowe. Świetnie sprawdza się zarówno w roli łóżka do spania codziennego, jak i posłania dla gości.

Bogata oferta superszafy.pl obejmuje praktyczne półkotapczny w wielu atrakcyjnych wzorach. Oferujemy modele jedno- i dwuosobowe cechujące się wysokim komfortem użytkowania, stabilną konstrukcją i ciekawym designem. Sprawdź!

Półkotapczan na wymiar – idealny do małego mieszkania

Łóżka chowane w szafie nade wszystko są cenione na wysoką funkcjonalność i kompaktowy rozmiar. Złożone nie zajmują wiele miejsca i wyglądem przypominają stylową szafę, natomiast rozłożone niczym nie ustępują klasycznym, pełnowymiarowym łóżkom. Ponadto, półkotapczany są niezwykle proste w obsłudze. Ich składanie i rozkładanie nie wymaga wiele siły ani specjalnych umiejętności. Jednym prostym ruchem rozkładasz je kiedy są potrzebne, a później składasz, aby zrobić wolne miejsce w pokoju. W dodatku specjalne pasy mocujące umożliwiają przytrzymanie pościeli tak, abyś nie musiał martwić się ścieleniem łóżka na co dzień. Można więc powiedzieć, że łóżka chowane w szafie powstały nie tylko po to, aby oszczędzić miejsce w Twoim mieszkaniu, ale i Twój cenny czas!

Łóżko chowane w szafie – schludnie i wygodnie

Każde mieszkanie prezentuje się schludnie, elegancko i przyjaźnie gdy jest dobrze urządzone. Niestety w przypadku małych pomieszczeń dużo trudniej osiągnąć spektakularny efekt. Natłok mebli, sprzętów i innych przedmiotów tworzy chaos, który zwyczajnie nie wygląda dobrze. Na szczęście i na to można znaleźć sposób! Wybierając łóżko chowane do szafy w prosty sposób można uprzątnąć część “bałaganu” i zyskać nie tylko porządek, ale i ład aranżacyjny. Łóżko w szafie prezentuje się bowiem wyjątkowo atrakcyjnie w pozycji złożonej i świetnie współgra z wieloma modnymi stylami aranżacyjnymi. W zależności od wyglądu i kolorystyki może być świetnym dopełnieniem pomieszczeń urządzonych m.in. w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub boho.

Łóżko w szafie – wygodne miejsce noclegowe w każdym pokoju

Ogromną zaletą łóżek chowanych do szafy jest również fakt, że ich zastosowanie jest wyjątkowo uniwersalne. Świetnie sprawdzają się nie tylko w sypialni, ale i niemal w każdym innym pomieszczeniu. Łóżko w szafie to dobry sposób na urządzenie pokoju dziecka, kawalerki lub pokoju młodzieżowego. Wmontowane w meblościankę do salonu może pełnić funkcję zapasowego miejsca noclegowego dla gości lub domowników.

Łóżka w szafie w ofercie superszafy.pl

Jeśli interesują Cię łóżka chowane w szafie dobrze trafiłeś! Bogata oferta superszafy.pl obejmuje m.in. półkotapczany cechujące się wysoką jakością wykonania i ponadprzeciętnym komfortem użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM