Szafki stojące

Wyświetlam 12 na 62 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafki łazienkowe stojące

Łazienka, z której wygodnie się korzysta to łazienka, w której wszystkie potrzebne przedmioty są w zasięgu ręki. Niestety, czasem okazuje się, że jest ich całkiem sporo. Tekstylia, artykuły higieniczne, kosmetyki, suszarka do włosów, lokówka i inne sprzęty do pielęgnacji ciała – wszystko to trzeba umieścić w bezpiecznym miejscu, z dala od wilgoci. Najlepszym miejscem wydaje się słupek łazienkowy albo komoda do łazienki. To rodzaj szafy, która nie tylko pomoże nam zachować porządek, ale i uatrakcyjni wystrój łazienki.

Szafki łazienkowe stojące – polecane dla dużej łazienki

Słupek łazienkowy czy choćby zwykły regał do łazienki potrzebuje osobnego miejsca, gdyż stawiany jest na posadzce. Właśnie z tego względu wspomniane meble polecane są głównie do łazienek o większym metrażu. W przypadku małych łazienek mogłyby zabrać wiele cennego miejsca i pogłębić ciasnotę pomieszczenia. Wiele osób decyduje się na ich zakup dlatego, aby wszystkie niezbędne rzeczy móc przechowywać w jednym miejscu, a nie w kilku szafkach rozrzuconych w różnych częściach łazienki. Klienci często rezygnują już wówczas z innych, drobnych mebli, takich jak szafki podwieszane czy szafki nablatowe, na rzecz jednej, a konkretnej szafki łazienkowej stojącej. Dzięki temu pozbywamy się wrażenia nagromadzenia zbyt wielu mebli w małej przestrzeni.

Ciekawym pomysłem jest także umieszczenie słupka łazienkowego we wnęce. Nie tracimy wówczas dodatkowego miejsca, gdyż mebel zrównuje się ze ścianą. Wymaga to jednak wcześniejszego przemyślenia projektu łazienki i dobrania szafki o odpowiednich wymiarach. Jednak zamiast przeszukiwania wielu sklepów w celu znalezienia odpowiedniego mebla, lepszym rozwiązaniem wydaje się wówczas zamówienie mebli na wymiar.

Komoda do łazienki – bogata oferta

Stworzymy dla Ciebie dowolną szafkę łazienkową stojącą. Możesz zamówić model z jednoskrzydłowymi lub dwuskrzydłowymi drzwiczkami, a nawet z drzwiczkami uchylnymi. Wielu klientów stawia na meble z lustrem, pozwalające zaoszczędzić miejsce, które można wówczas wykorzystać na coś innego.

 

Tworzone przez nas szafki łazienkowe stojące nie mają ograniczeń co do wzoru czy kolorystyki. Jest jednak coś, co łączy je wszystkie – to wysoka jakość wykonania i trwałość. Nie musisz obawiać się, że po kilku latach użytkowania Twoja komoda łazienkowa zacznie odkształcać się pod wpływem wilgoci albo że lekkie zadrapanie lub przypadkowe kopnięcie spowoduje powstanie nieestetycznego śladu.

 

Nasze słupki do łazienki cechują się także przemyślanym projektem. Z powodzeniem rozlokujesz w ich wnętrzu wszystkie niezbędne akcesoria. Z kolei zewnętrzna struktura zaskoczy Cię nowoczesnymi uchwytami lub… ich brakiem. Inteligentne mechanizmy otwierania pomogają zwiększyć bezpieczeństwo, co ważne jest zwłaszcza wtedy, gdy łazienka użytkowana jest również przez najmłodszych. Dzięki cichemu zamykaniu komód łazienkowych, swobodnie możesz korzystać z nich nawet w porze nocnej, bez obawy o hałaśliwe zamykanie drzwiczek. Co ważne, nasze szafki łazienkowe stojące są także łatwe do utrzymania w czystości.

Słupek łazienkowy z koszem

Nie lubisz, gdy zaraz po wejściu do łazienki Twoim oczom ukazuje się sterta ubrań zgromadzonych w koszu do prania albo chcesz zaoszczędzić tego widoku gościom korzystającym z łazienki? Nie ma problemu – rzeczy przeznaczone do prania możesz skrzętnie ukryć w słupku łazienkowym z koszem. To wygodne rozwiązanie, które pomoże zachować elegancję i estetykę łazienki w każdym calu. Zwykle meble tego typu posiadają uchylne drzwiczki. Posiadając kilka słupków łazienkowych możesz segregować pranie od razu przy wrzucaniu ich do kosza, np. na białe i kolorowe.

 

Nie wiesz jaką szafkę łazienkową stojącą zamówić do swojej łazienki? Nasi eksperci z przyjemnością posłużą radą.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM