Szafki podwieszane

Wyświetlam 12 na 60 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafki łazienkowe wiszące

Kosmetyki, akcesoria do włosów, szczoteczka do zębów – to tylko przykładowe przedmioty, po które najczęściej sięgamy, gdy przebywamy w łazience. Warto zatem zadbać, by były jak najbliżej nas. Właśnie po to powstały szafki łazienkowe wiszące, które zwykle montowane są przy umywalce, na wysokości ręki. Stylowe meble tego typu nie tylko dodadzą uroku Twojej łazience, ale pozwolą także zachować porządek i ochronić często używane przedmioty przed zachlapaniem czy zakurzeniem.

Szafka podwieszana – idealna do małej łazienki

To jednak nie wszystkie zalety. Wiszące szafki do łazienki to szafki przymocowane do ściany, które w przeciwieństwie np. do szafek stojących, nie zabierają ani skrawka cennego miejsca. Są więc idealnym wyborem, jeśli Twoja łazienka ma mały metraż, a jeśli wyjątkowo zależy Ci na uniknięciu wrażenia ciasnoty w tym pomieszczeniu, możesz zdecydować się na małe szafki łazienkowe wiszące.

Szafki wisząca do łazienki – bogata oferta

U nas możesz liczyć na trwałe i nowoczesne meble. Chętnie wykonamy dla Ciebie zarówno klasyczne białe szafki łazienkowe wiszące, jak i modele w bardziej wyszukanym stylu. Choć większość klientów ceni sobie dużą przestronność szafki, zdarzają się też zlecenia od miłośników małych szafek łazienkowych wiszących.

 

Stawiamy na komfort użytkowania, dlatego nasze szafki na ścianę wyposażone są w mechanizmy zapewniające ciche domykanie. Dbamy także o bezpieczeństwo, czego wyrazem są zaokrąglone kanty, znacznie bezpieczniejsze podczas przypadkowego uderzenia głową czy ramieniem. Taka budowa nadaje im także lekkości i charakteru. Na życzenie klienta meble mogą posiadać nowoczesne, bezuchwytowe systemy otwierania, które również podnoszą bezpieczeństwo i ułatwiają czyszczenie.

 

Nie możesz zdecydować, jaka szafka łazienkowa wisząca będzie najodpowiedniejsza do Twojej łazienki? Zapytaj o radę naszych specjalistów.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM