Szafki pod umywalkę na wymiar

Wyświetlam 12 na 60 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafki pod umywalkę

Zapasowe ścierki, środki czystości, papier toaletowy, artykuły higieniczne – wszystkie tego typu przedmioty niewątpliwie przydają się w łazience. Problemem jest jednak to, gdzie je przechowywać. Najrozsądniejszym miejscem wydaje się szafka po umywalką. To właśnie tam zwykle pozostaje niewykorzystane miejsce, które warto zagospodarować.

 

U nas możesz liczyć na niezwykle trwałe, funkcjonalne i nowocześnie wyglądające szafki pod umywalkę nablatową. Staranne wykończenie zapewnia łatwość czyszczenia, a przemyślana konstrukcja, która pozbawiona jest wystających uchwytów, gwarantuje ochronę przed urazami i niebezpiecznymi zdarzeniami z udziałem dzieci. Oczywiście ostateczna decyzje co do tego, jak ma wyglądać mebel, całkowicie należy do Ciebie.

Szafki pod umywalkę nablatową – wszystko w zasięgu ręki

Stary ręcznik wylądował w praniu i musisz udać się do pokoju, aby przynieść nowy? Nie musisz, jeśli zapas ręczników umieścisz w szafce pod umywalkę nablatową. Ten wygodny schowek może pomieścić jeszcze wiele innych rzeczy, po które sięgasz sporadycznie. Wiele osób w umieszcza tam także kosz na śmieci. Niezależnie od tego, na co zechcesz przeznaczyć swoją szafkę pod umywalką, jedno jest pewne – zapewnisz sobie w ten sposób wygodę i zachowasz porządek.

Duże i małe szafki pod umywalkę

Klienci nie zawsze stawiają na pojemność. W przypadku niewielkich łazienek, lepiej sprawdzą się małe szafki pod umywalkę nablatową. Warto przed zakupem dokonać dokładnych pomiarów posiadanej umywalki, które podpowiedzą, jaką szafkę zamówić. A jeżeli nie posiadasz jeszcze umywalki, nic straconego – możesz najpierw określić, jakiej szafki łazienkowej pod umywalkę potrzebujesz, a dopiero później dobrać do niego umywalkę. Pamiętajmy, że mebel tego typu, oprócz funkcji czysto praktycznej, pełni także funkcję podtrzymującą względem miski umywalkowej. Oznacza to, że dobranie odpowiedniej szafki pozwoli na zamontowanie umywalki nawet o niestandardowej wielkości czy kształcie, bez obaw o bezpieczeństwo jej przymocowania. Wiele sklepów oferuje także komplety, czyli szafkę z umywalką.

Przemyślany projekt szafek pod umywalki

Szafki łazienkowe pod umywalkę nie są nowym wynalazkiem. Dawniej miały jednak najczęściej postać niewielkiej, prostokątnej szafki zamykanej na drzwiczki. Nowoczesne szafki pod umywalkę mają przedzieloną przestrzeń lub złożone są z szuflad. W każdej z nich możesz umieścić inny rodzaj przechowywanych rzeczy, dzięki czemu nie tylko zachowasz porządek, ale zapobiegniesz także sytuacjom, w których środki czyszczenia, zawierające często żrące substancje, mogłyby rozlać się np. na ręczniki. Meble, które wykonamy dla Ciebie, będą posiadały także mechanizmy zapewniające cichy domyk.

 

Nie wiesz jaką szafkę pod umywalkę nablatową zamówić? Poproś o poradę naszych pracowników!

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM