Meble łazienkowe na wymiar

Wyświetlam 12 na 242 wszystkich produktów w tej kategorii

Zabudowa łazienki na wymiar

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Dla wielu osób jest to przestrzeń, która nasuwa pozytywne skojarzenia związane z relaksem, odpoczynkiem i dbałością o piękno swojego ciała. Aby w łazience przebywało się jeszcze przyjemniej, warto zadbać o jej aranżację. Z pewnością pomogą w tym dobrze dobrane szafki łazienkowe. Zarówno pojedyncze moduły jako i całe zestawy mebli łazienkowych na wymiar możesz zamówić w naszym sklepie. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej urządzenia swojej łazienki, nasi pracownicy chętnie Ci jej udzielą.

Uporządkuj przestrzeń dzięki szafkom łazienkowym

Łazienki, zwłaszcza te w mieszkaniach, zwykle nie mają dużego metrażu. Każdy kawałek wolnej przestrzeni jest tam niezwykle cenny – zarówno dla komfortu samego korzystania z łazienki, jak i dla jej wizualnej estetyki. Jednak nawet największa łazienka nie będzie wyglądała zachęcająco, jeśli nie zamontujemy w niej mebli łazienkowych, pomagających zachować porządek. Środki czystości postawione obok ubikacji albo stojące w kącie opakowanie z papierem toaletowym to zmora wielu łazienek. Im więcej drobnych przedmiotów znajduje się w zasięgu naszego wzroku, tym bardziej łazienka sprawia wrażenie zagraconej, małej i mało nowoczesnej. Tymczasem wszystko może diametralnie się zmienić, gdy tylko umieścisz tego typu przedmioty w odpowiednio dobranych szafkach łazienkowych.

Różne rodzaje szafek do łazienki

Zasadniczo wyróżniamy trzy rodzaje szafek do łazienki: podwieszane, podumywalkowe i stojące. O ile dwie pierwsze idealnie sprawdzą się zarówno w małej, jak i dużej łazience, o tyle ostatnia przeznaczona jest głównie do łazienek o większym metrażu, gdyż potrzebuje osobnego miejsca. Zwykle w szafkach zawieszonych na ścianie przechowujemy przedmioty, z których korzystamy na co dzień, takie jak akcesoria do włosów czy do mycia zębów. Pozostałe rodzaje szafek do łazienki mogą zostać wykorzystane jako schowek dla środków czystości, zapasowych ręczników, papieru toaletowego albo sprzętów do stylizacji włosów.

Jak wybrać meble do łazienki?

Aby meble łazienkowe dobrze się prezentowały, pamiętajmy o zachowaniu spójności. Nie zaleca się łączenia różnych modeli szafek. Jeśli jednak zdecydujemy się samodzielnie dobierać poszczególne moduły, dobierajmy je z głową. Meble powinny być dopasowane do pozostałych elementów łazienki oraz do jej stylu wykończenia. Zaleca się, aby kolor szafek łazienkowych zbliżony był do tego, jaki dominuje w pomieszczeniu. Duża różnorodność kolorystyczna może wprowadzić chaos. Wciąż uniwersalnym kolorem mebli pozostaje biel, choć niektórzy klienci decydują się na bardziej designerskie meble łazienkowe, które znacznie odbiegają od dobrze znanych standardów.

Zestaw mebli łazienkowych na wymiar

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest nabycie całego zestawu mebli łazienkowych. Pamiętajmy jednak, że nawet i wtedy konieczne jest dokonanie dokładnych pomiarów pomieszczenia, aby nie okazało się, że zakupiony zestaw nie zmieści się w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza. Aby zaoszczędzić miejsce, warto zainteresować się rozwiązaniem jakim są szafki z lustrem. Ich lustrzane fronty nie tylko pozwalają na przeglądanie się, ale również optycznie powiększają pomieszczenie.

Meble na wymiar do łazienki – trwałość na lata

Meble łazienkowe to szczególny rodzaj mebli. W żadnym innym pomieszczeniu nie są one tak bardzo narażone na wilgoć i zachlapania. Od mebli tego typu wymaga się zatem, aby były odpowiednio przystosowane do tak trudnych warunków. Mowa tutaj głównie o zabezpieczeniu uchwytów przed rdzewieniem oraz wykonaniu szafek z takich materiałów, które nie będą ulegały puchnięciu lub pękaniu pod wpływem wody.

W superszafy.pl znajdziesz meble łazienkowe wyróżniające się doskonałą trwałością. Solidne materiały, jakich użyto do ich wytworzenia, odporne są nie tylko na wilgoć, ale także na odkształcenia, zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do wielu tanich szafek łazienkowych, nasze produkty wyposażone są w uchwyty niewydzielające trujących substancji.

Meble łazienkowe na wymiar wygodne w użytkowaniu

Trwałość i estetyka to jednak nie wszystko. Równie ważna jest wygoda użytkowania. Meble do łazienki dostępne w naszej ofercie są łatwe w czyszczeniu. Ich lakierowaną powierzchnię wystarczy przetrzeć zwilżoną szmatką, a wszelkie zabrudzenia znikną w mgnieniu oka. Przykładamy także uwagę do montażu drzwiczek, dzięki czemu otwieranie szafek do łazienki nie powoduje hałasu. Nie bez znaczenia jest są dla nas również kwestie bezpieczeństwa. Właśnie z uwagi na nie, wiszące moduły mają zaokrąglone ramy, natomiast moduły przeznaczone pod umywalkę zwykle pozbawione są uchwytów, które mogłyby stanowić niebezpieczeństwo dla dzieci. Z kolei szafki z lustrem posiadają atest higieniczny. Oznacza to, że pokryte są specjalną folią, która zapobiega kruszeniu szkła.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM