Szafy z lacobelem

Wyświetlam 12 na 48 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafy przesuwna lacobel

Lacobel to jeszcze do niedawna mało znany element wykończeniowy, który obecnie doskonale sprawdza się nie tylko w roli płytek do kuchni, ale także do wyłożenia frontów w meblach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele propozycji mebli z wykorzystaniem właśnie tego materiału. Eleganckie szafy przesuwne lacobel z pięknymi przeszklonymi frontami, nowoczesne meblościanki, a także komody i meble kuchenne ─ w Super Szafy stworzymy meble ze szkłem lacobel na miarę Twoich oczekiwań!

Co to jest lacobel?

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję dotyczącą zakupu mebli na wymiar z wykorzystaniem prezentowanego materiału, warto wiedzieć, czym on dokładnie jest i jakie atuty może zaoferować. Lacobel to nic innego jak tafla gładkiego, pozbawionego wad optycznych szkła. Materiał ten cechuje niespotykana wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem szkła lacobel jest możliwość jego jednostronnego lakierowania na wybrany kolor, co przekłada się na nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o estetykę wykończenia danych mebli. Taki produkt jest również łatwy w czyszczeniu, co zdecydowanie przekłada się na zwiększoną wygodę i komfort użytkowania.

Nowoczesne meble z wykorzystaniem szkła lacobel

Szkło lacobel w naszej firmie wykorzystywane jest głównie do tworzenia pięknych frontów do takich mebli, jak szafy przesuwne i uchylne, meblościanki, komody, witryny oraz meble kuchenne. Każdy z nich oferuje nie tylko efektowny, nowoczesny design, ale także świetną jakość wykonania i ponadczasową funkcjonalność. Wybierając konkretny rodzaj mebla można go indywidualnie wykończyć jednym z wielu dostępnych kolorów, lub nanieść na powierzchnię frontu efektowną grafikę o dowolnej tematyce. Wybierając takie rozwiązanie możesz mieć pewność, że stworzone przez nas meble będą idealnie odzwierciedlały indywidualny charakter Twojego wnętrza.

Szafy Na Wymiar
sprezentuj sobie
12% zniżki

-12%

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM