Szafki wysokie

Wyświetlam 12 na 60 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafki wysokie do kuchni

Wolisz jeden wysoki słupek kuchenny, zamiast szeregu drobnych szafek dolnych i wiszących? To rozwiązanie, na które decyduje się wielu klientów. Dla niektórych to wręcz jedyna możliwość, z uwagi na posiadanie kuchni o nieregularnych kształtach. Wspomniane meble dobrze sprawdzają się na przykład wtedy, gdy kuchnia posiada liczne wnęki.

 

Wiele osób ceni także wizualną stronę szafek-słupków do kuchni. Swoją wysokością dorównują zwykle innych elementom wyposażenia kuchni, takim jak lodówka, przez co dobrze się z nimi komponują.

Szafka kuchenna stojąca – słupek

Nie lubisz schylania się za każdym razem, gdy chcesz wyciągnąć z szafki talerze albo garnek do gotowania? Stojąca wysoka szafka kuchenna zwolni Cię z tej konieczności. Najpotrzebniejsze przybory kuchenne możesz wówczas umieścić tak, aby były dostępne na wyciągnięcie ręki. Warto zdecydować się na nią również wtedy, gdy potrzebujesz naprawdę dużej przestrzeni na garnki i inne przybory kuchenne.

 

Oferujemy szafki kuchenne stojące – słupki, które wykonane są z solidnych materiałów. Mimo narażenia na trudne warunki, jakie panują w kuchni, charakteryzują się doskonałą trwałością. Nasze słupki do kuchni są także wygodne w użytkowaniu, dzięki przemyślanej strukturze wewnętrznej oraz możliwości cichego otwierania i zamykania drzwiczek.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM