Szafki wiszące

Wyświetlam 12 na 60 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafki wiszące do kuchni na wymiar

Przyprawy, herbata, kawa, cukiernica, dodatki do ciast – to tylko przykładowe rzeczy, które możemy przechowywać w wiszących szafkach kuchennych. To meble, dzięki którym ważne produkty zawsze mamy pod ręką. Zamiast szafek możesz zdecydować się na równie funkcjonalne podwieszane półki.

 

Niewątpliwą zaletą wspomnianych mebli jest to, że nie zajmują cennego miejsca. Zawieszone na ścianie, wykorzystują przestrzeń, która i tak pozostaje wolna. Wiszące półki kuchenne czy szafki wiszące do kuchni to rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku każdej kuchni, niezależnie od jej metrażu.

Szafki kuchenne wiszące z szybą

Wiele osób decyduje się na zakup szafek kuchennych wiszących przeszklonych. Głównym plusem takiego rozwiązania jest możliwość łatwego zlokalizowania produktu, który akurat jest nam potrzebny. Klasyką są również szafki kuchenne wiszące białe, które zwykle dobrze komponują się kolorystycznie z resztą wyposażenia kuchni.

 

Oferujemy meble wykonane z najlepszych materiałów. Ich doskonała jakość zostaje zachowana mimo wieloletniego użytkowania i narażenia na zachlapanie czy oddziaływanie pary wodnej. Dzięki mechanizmowi zapewniającemu ciche domykanie, oferowane szafki wiszące do kuchni są także komfortowe w użytkowaniu.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM