Szafki dolne

Wyświetlam 12 na 60 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafki kuchenne dolne

Garnki, patelnie, blaszki, talerze, sztućce – to tylko przykładowe przedmioty, które możesz przechowywać w dolnych szafkach kuchennych. Są to meble przeznaczone głównie dla cięższych przedmiotów, których nie zaleca się umieszczać w szafkach naściennych. Możesz zlecić nam wykonanie pojedynczej szafki lub całego zestawu meblowego.

 

Dolne szafki kuchenne mogą występować w różnej postaci – z uchylnymi drzwiami lub z szufladami. Pierwszy rodzaj przeznaczony jest do przechowywania przedmiotów o większych gabarytach, z kolei szafka dolna z szufladami sprawdzi się w przypadku drobnych przyborów kuchennych.

Szafka kuchenna narożna – idealny mebel do małej kuchni

W przypadku kuchni o małym metrażu, doskonałym rozwiązaniem będzie zakup szafki kuchennej narożnej. Zajmuje ona mniej miejsca w porównaniu z tradycyjną szafką wolnostojącą, a również pomieści wiele niezbędnych przedmiotów. To rozsądny sposób na zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni.

 

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór dolnych szafek kuchennych o uniwersalnych kolorach i ciekawym stylu. Wszystkie łączy solidne wykonanie i doskonała trwałość. Nasze produkty są wysoce odporne na zachlapania i uszkodzenia mechaniczne. Mechanizm cichego domyku gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM