Garderoby typu walk-in

Wyświetlam 12 na 61 wszystkich produktów w tej kategorii

Garderoby otwarte typu walk-in

Garderoba typu walk-in to rozwiązanie przeznaczone dla większych przestrzeni. Zupełnie odbiega od dotychczas znanego standardu – zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Jej wyrafinowany wygląd kategoryzuje ją w kategorii mebli premium.

Garderoba otwarta – elegancja i funkcjonalność

Jedną z największych zalet garderoby typu walk-in jest doskonałe dopasowanie do potrzeb. Poszczególne elementy garderoby mogą być bowiem dowolnie konfigurowane. Tylko od Ciebie zależy, gdzie zechcesz umiejscowić szuflady, wieszaki, organizery i inne rozwiązania ułatwiające przechowywanie ubrań. Zwykle garderoba tego typu stanowi osobne pomieszczenie, do którego prowadzą przeszklone, przesuwne drzwi.

Garderoba typu walk-in – garderoba marzeń

Garderoby typu walk-in nie zawsze muszą mieć kształt litery U. Nowoczesne garderoby otwarte mogą mieć nawet formę dwurzędową. Środek często przeznaczany jest wówczas na miejsce do prasowania albo na siedzisko. Tego typu garderoba może stać się swoistą przebieralnią w Twoim domu.

 

Wygoda, elegancja i mnóstwo miejsca na przechowywanie ubrań – wszystko to doskonale opisuje garderoby walk-in. Podaruj sobie odrobinę luksusu – chętnie zaprojektujemy i wykonamy szafę dedykowaną dla Ciebie. Zapewniamy najlepsze materiały i fachowe doradztwo.

Szafy Na Wymiar
sprezentuj sobie
12% zniżki

-12%

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM