Szafy do garderoby

Wyświetlam 12 na 12 wszystkich produktów w tej kategorii

Super szafa do garderoby na wymiar

Nie ma wątpliwości – w każdej garderobie najważniejszą rolę odgrywa szafa. Garderoba może być oczywiście wyposażona w regały, ale wiele osób wciąż stawia na tradycyjne meble. Oczekujemy od nich przede wszystkim tego, że pozwolą nam w wygodny sposób przechować wszystkie ubrania, a czasem i dodatkowe przedmioty, choćby takie jak deska do prasowania. Aby oczekiwania względem szafy garderobianej spełniły się w stu procentach, warto zamówić meble na wymiar.

Meble do garderoby na wymiar

Możesz zrobić to u nas. Wykonujemy szafy do garderoby, które zachwycają eleganckim wyglądem i trwałością. Wykonane z solidnych materiałów, z powodzeniem posłużą Ci przez długie lata, każdego dnia ciesząc oko i zapewniając doskonały komfort użytkowania. Oprócz nowoczesnych mechanizmów, które umożliwiają otwieranie i zamykanie drzwiczek bez hałasu, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie przesuwną szafę do garderoby, a nawet szafę do garderoby z lustrem, które zostało wyposażone w specjalną folię ochronną. W razie stłuczenia nie musisz obawiać się o to, że odłamki lustra zranią Ciebie lub innego domownika.

Idealna szafa garderobiana

Jak wygląda idealna szafa garderobiana? Cóż, nie ma jednego modelu uchodzącego za ideał, gdyż każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania. Posiadając dużo drobnych rzeczy, takich jak rękawiczki, szaliki czy czapki, koniecznie będziesz potrzebował wersji z szufladami. Z kolei jeśli masz wiele ubrań, które łatwo się gniotą i wymagają powieszenia na wieszakach, potrzebujesz szafy garderobianej z dużą przestrzenią i drążkiem do wieszania. Również sama liczba ubrań, które potrzebujesz przechować, w głównej mierze decyduje o jej wymiarach. Być może potrzebujesz niewielkiego mebla, a być może naprawdę dużej szafy do garderoby. Podczas, gdy jedni cenią sobie to, że że mogą schować ubrania do zamkniętej przestrzeni i ochronić je w ten sposób przed zakurzeniem, drudzy wybierają szafę do garderoby bez drzwi. To mebel, który posiada jedynie same półki i przypomina nieco meble, które możemy spotkać w sklepach odzieżowych.

 

Tego typu otwarta szafa do garderoby zwykle wygląda bardzo efektownie, pod warunkiem, że utrzymujemy w niej porządek. Wpisała się również w modny ostatnio styl walk-in. Idealny mebel może także dawać nam możliwość wygodnego przeglądania się w przymierzanych kreacjach. Mowa o szafach do garderoby z lustrem. Pojęcie ideału może rozbijać się też o sam kształt. Wiele osób, które nie mają zbyt dużej przestrzeni do przechowywania ubrań, decyduje się na zakup narożnej szafy do garderoby. Oczywiście do przemyślenia zostaje także sam styl i kolorystyka mebla, a gusta w tym względzie są naprawdę różne. Masz już pomysł na swoją szafę w garderobie? Powiedz nam, czego oczekujesz, a przygotujemy dla Ciebie idealny mebel!

Szafy Na Wymiar
sprezentuj sobie
12% zniżki

-12%

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM