Drzwi do garderoby

Wyświetlam 12 na 47251 wszystkich produktów w tej kategorii

Nowoczesne drzwi do garderoby

Masz już szafę, która idealnie spełnia Twoje oczekiwania, ale chcesz wymienić w niej drzwi? Garderobiane drzwi to bardzo ważny element mebli, od którego zależy ich atrakcyjność, a także wygoda użytkowania samej szafy. Zamiast na siłę poszukiwać modelu, który będzie pasował do posiadanego mebla, lepiej zamówić u nas drzwi do garderoby na wymiar.

 

Decydując się na wymianę, możesz odmienić nie tylko szafę, ale także i wnętrze. Przykładowo, szklane drzwi do garderoby, pozwolą na optyczne powiększenie pomieszczenia, a drzwi do garderoby w jasnych kolorach – na jego rozjaśnienie. Możesz zapewnić sobie również lepszy dostęp do szafy. Wiele z produktów dostępnych w naszej ofercie może pełnić też rolę wewnętrznych drzwi przejściowych.

Drzwi garderobiane dla odmiany wnętrza

Drzwi garderobiane niekoniecznie wymagają wymiany dopiero wtedy, gdy noszą wyraźne ślady zużycia. Warto od czasu do czasu wymienić je choćby po to, by odświeżyć wygląd pomieszczenia. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak duży wpływ na aranżację mają właśnie drzwi do garderoby. Ich zmiana może pomóc nam wprowadzić do wnętrza całkiem inny styl, a także zwiększyć funkcjonalność samej szafy. Najlepszym przykładem są tutaj drzwi do garderoby z lustrem. Jakie modele możemy dla Ciebie wykonać? Oto tylko przykładowe propozycje.

Drzwi przesuwne do garderoby

Przesuwne drzwi do garderoby to trend, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Wszystko przez to, że jest on niezwykle praktyczny. W wielu pomieszczeniach brakuje przestrzeni dla tradycyjnych drzwi skrzydłowych, a wówczas wspomniany model sprawdza się idealnie. Za ich pomocą bez problemu otworzysz szafę nawet wtedy, gdy na podłodze leżą przed nią porozrzucane zabawki albo inne przedmioty. To lekkie drzwi do garderoby, których przesunięcie nie wymaga większego wysiłku. Z powodzeniem poradzą sobie z tym nawet dzieci.

Drzwi do garderoby z lustrem

Wyciągasz ubranie z szafy, zakładasz je i biegniesz do przedpokoju, aby przejrzeć się w lustrze i ocenić, jak wyglądasz – dla wielu osób to dobrze znany schemat, który potrafi być irytujący. Posiadając drzwi do garderoby z lustrem nie musisz nawet na krok oddalać się od szafy, aby skorzystać z lustra. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które wprowadza u siebie coraz więcej osób. To również świetny patent na optyczne powiększenie wnętrza.

 

Jeśli zdecydujesz się na drzwi do garderoby z lustrem, u nas możesz liczyć na wyjątkową solidność. Każde lustro powleczone jest specjalną folią. W razie stłuczenia, szkło jedynie popęka, a nie połamie się na wiele drobnych kawałków, które mogłyby doprowadzić do zranienia.

Łamane drzwi do garderoby i drzwi do garderoby narożnej

Łamane drzwi do garderoby to doskonały wybór zwłaszcza w przypadku ciasnej garderoby. Ich otwarcie nie będzie kolidowało z innymi elementami wyposażenia. Poza tym, dzięki nim zyskasz również szeroki dostęp do szafy. Możesz liczyć na nas również wtedy, gdy posiadasz garderobę narożną. W przypadku tego typu drzwi stawiamy na wyjątkową precyzję. Obydwa skrzydła będą do siebie idealnie przylegały, co pozytywnie wpłynie na estetykę frontu.

Drzwi do garderoby z najlepszych materiałów

Do wykonania drzwi garderobianych wykorzystujemy najlepsze materiały. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko dobrą estetykę, ale także i trwałość. Nasze produkty z powodzeniem posłużą Ci przez wiele lat. Staranne wykończenie zapewnia także łatwość czyszczenia. Wszystkie modele wyposażamy w mechanizm cichego zamykania. Już dziś odmień z nami swoją szafę!

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM