Garderoby na wymiar

Wyświetlam 60 na 47251 wszystkich produktów w tej kategorii

Zabudowy garderoby na wymiar

Na myśl o garderobie przed oczami mamy najczęściej obraz masywnych szaf, w których przechowywane są ubrania. Meble do garderoby mogą jednak posłużyć jako schowek dla wielu innych rzeczy. Obuwie, deska do prasowania, suszarka do ubrań, odkurzacz, drobny sprzęt sportowy i różnego rodzaju tekstylia – to tylko przykładowe przedmioty, które często przechowujemy w garderobie. Meble powinny zatem być tak dopasowane, aby pomieścić przedmioty o różnych gabarytach.

Nowoczesna zabudowa garderoby

Pomysłów na garderobę jest wiele. Wiele jest również możliwości nabycia do niej mebli. Sklepy prześcigają się w oferowaniu produktów do niewielkich wnętrz i do wnętrz w stylu exclusive. Wielokrotnie jednak okazuje się, że nasze pomieszczenie nie nadaje się, by wprowadzić do niego meble pokazane w przykładowej aranżacji. Garderoba, jakiej pragniesz, jest jednak na wyciągnięcie ręki.

Marzy Ci się garderoba w stylu klasycznym, minimalistycznym, a może skandynawskim, ale nie chcesz odwiedzać wielu sklepów w poszukiwaniu mebli do garderoby, które sprostają Twoim oczekiwaniom, a jednocześnie będą pasowały na wymiar? Możesz zamówić u nas. Przygotujemy dla Ciebie idealne meble na lata.

Garderoba na poddaszu albo mała garderoba

Garderoba na poddaszu albo tworzona w innej niewielkiej przestrzeni narzuca wiele ograniczeń. Musimy postarać się, aby maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Najszybszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest wówczas stworzenie garderoby na wymiar.

Regały do garderoby, które u nas zamówisz, nie tylko idealnie wpasują się na wymiar. Zyskasz także możliwość skonfigurowania mebli, które idealnie będą odpowiadały Twoim potrzebom. Denerwuje Cię, że dostępne meble do garderoby mają za mało albo za dużo szuflad? Nie odpowiada Ci wysokość półek? A może zamiast półek wolisz dużą przestrzeń z wieszakami lub organizerami na poszczególne rodzaje przechowywanych przedmiotów? Zamawiając meble na wymiar, wszystko jest w zasięgu możliwości.

Jeśli w pomieszczeniu, które przeznaczyłeś na garderobę, znajduje się wnęka, meble możesz umieścić właśnie w niej. To doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca. Nasze regały do garderoby na wymiar sprawdzą się wówczas doskonale, oszczędzając Twój czas i wysiłki na poszukiwanie pasujących mebli.

Wymiarowe regały do garderoby

Decydujesz nie tylko o tym, jakie ma być ustawienie i wymiary półek do garderoby. Projekt uwzględni także Twoje życzenia odnośnie koloru mebli czy materiału, w którego mają zostać wykonane. Bez problemu stworzymy dla Ciebie meble z przesuwnymi drzwiami albo z dużym lustrem na froncie.

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu mebli do garderoby na wymiar. Nasze produkty nacechowane są elegancją i nowoczesnością. Każdego dnia będą cieszyły Twoje oko, a także zapewnią Ci niezwykłą wygodę. Realizujemy zarówno klasyczne pomysły na garderobę, jak i bardziej wyszukane projekty, np. na otwartą garderobę w stylu walk-in.

Tym, co charakteryzuje nasze meble, z pewnością jest doskonała trwałość. To zasługa najlepszych materiałów, których używamy do ich wytworzenia. Każdy moduł dopracowujemy w najdrobniejszym szczególe. Dbamy nie tylko o estetykę, ale także o komfortowe użytkowanie mebli. Wyrazem tego jest choćby stosowanie w nich mechanizmów zapewniających ciche zamykanie drzwiczek. Przywiązujemy także uwagę do tego, aby nasze meble do garderoby były łatwe do utrzymania w czystości i bezpieczne. Projekty z lustrem wyposażamy w lustro z tzw. atestem higienicznym. Oznacza to, że pokryte jest specjalną folią i w razie stłuczenia nie ulegnie rozsypaniu na kawałki, a jedynie popęka.

Chcesz omówić z nami swój projekt na garderobę? Skontaktuj się i razem stwórzmy szafę Twoich marzeń!

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM