Drzwi uchylne do szafy wnękowej

Wyświetlam 12 na 63 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafy z drzwiami uchylnymi

System drzwi uchylnych często stosowany jest w wąskich zabudowach, gdzie nie ma możliwości wstawienia drzwi przesuwnych. To również popularne rozwiązanie w przypadku witryn oraz płytkich szaf, gdzie montaż szyny do drzwi przesuwnych dodatkowo ograniczyłby dostępną przestrzeń. Sprawdź, jakie drzwi uchylne do szaf możemy Ci zaoferować w Superszafy.pl. Zapraszamy!

Drzwi uchylne do szaf – klasyka w najlepszym wydaniu

System drzwi uchylnych do szaf wnękowych w szczególności polecamy osobom preferującym klasyczne rozwiązania. To system najczęściej wykorzystywany w połączeniu z gładkimi, jednopłaszczyznowymi frontami o tradycyjnym wyglądzie. Doskonale współgra z wnętrzami w stylu tradycyjnym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go również w nieco bardziej nowoczesnych aranżacjach.

Drzwi uchylne do szafy wnękowej – najlepsze rozwiązanie dla par

Ogromną zaletą drzwi uchylnych do szaf jest wysoki komfort ich użytkowania. Wybierając to rozwiązanie zyskujemy możliwość szybkiego dostępu do wnętrza szafy i otwarcia jej na całą szerokość, co jest niemożliwe w przypadku systemu szaf przesuwnych. To doskonałe rozwiązanie do sypialni, z której równolegle korzystają dwie osoby. Otwierając jednocześnie obie części szafy uchylnej można bowiem z nich korzystać niezależnie nie utrudniając partnerowi porannych rytuałów.

Szafy uchylne na wymiar tylko w superszafy.pl

Jeśli zastanawiasz się nad montażem szafy z drzwiami uchylnymi w swoim mieszkaniu postaw na superszafy.pl. Wysoka jakość materiałów, z których wykonujemy nasze szafy, bogate doświadczenie naszego zespołu oraz dbałość o szczegóły to cechy, dzięki którym zaufało nam już wiele osób. Przekonaj się o tym i Ty! Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz odpowiadający Ci system drzwi uchylnych i złóż zamówienie. Zapraszamy!

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM