Drzwi podwieszane

Wyświetlam 12 na 71 wszystkich produktów w tej kategorii

System drzwi podwieszanych

Spośród systemów drzwiowych dostępnych w ofercie naszego sklepu na szczególną uwagę zasługują systemy drzwi podwieszanych. Ich niecodzienny design i niewątpliwa funkcjonalność sprawiają, że z roku na rok coraz bardziej zyskują na popularności. Doskonale sprawdzają się w roli wewnętrznych drzwi przejściowych, choć z powodzeniem można wykorzystać je również do wydzielania stref w przestronnych pomieszczeniach. To wysoce praktyczne rozwiązanie o nowoczesnym charakterze będące znakomitym uzupełnieniem każdego modnego mieszkania.

System drzwi podwieszanych – dlaczego warto?

Jedną z największych zalet drzwi podwieszanych przesuwnych jest brak torów dolnych lub jakichkolwiek innych separatorów na podłodze. Przejście między pomieszczeniami oddzielonymi drzwiami podwieszanymi pozbawione jest barier, które mogłyby zakłócić harmonię aranżacji i byłyby niepotrzebnym utrudnieniem dla osób z ograniczeniami ruchowymi, np. poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Drzwi przesuwne podwieszane – sprawdzony sposób na nowoczesne wnętrze

System drzwi podwieszanych to znakomity sposób na modną i zarazem funkcjonalną aranżację mieszkania. Drzwi podwieszane z powodzeniem można wykorzystać w roli drzwi przejściowych jak również oddzielić nimi wybrane części pomieszczenia. To znakomity sposób na gospodarowanie przestrzenią, jej zwiększanie i zmniejszanie.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM