Drzwi narożne

Wyświetlam 12 na 63 wszystkich produktów w tej kategorii

Systemy drzwi narożnych do szaf

Jeśli marzy Ci się szafa narożna z drzwiami przesuwnymi jesteś w dobrym miejscu! W ofercie superszafy.pl znajdziesz wysokiej jakości systemy drzwi przesuwnych narożnych, z wykorzystaniem których urządzisz stylową i w pełni funkcjonalną garderobę. Możesz wykorzystać je również do wydzielenia części pomieszczenia w przestronnych mieszkaniach. Poznaj naszą ofertę!

Drzwi wewnętrzne narożne

Prawdopodobnie najpopularniejszym spośród systemów drzwiowych narożnych jest system drzwi narożnych wewnętrznych. To rozwiązanie chętnie wykorzystywane podczas zabudowy wnęk, w garderobach i meblach usytuowanych w narożnikach pokoi. Oferta supermeble.pl obejmuje wyłącznie najwyższej jakości drzwi narożne wewnętrzne cechujące się estetycznym wyglądem i wysoką funkcjonalnością, co jest gwarancją wysokiego komfortu ich użytkowania.

Drzwi zewnętrzne narożne

Mniej popularnym, choć równie funkcjonalnym, systemem drzwi narożnych jest system drzwi narożnych zewnętrznych. Rozwiązanie to jest chętnie wykorzystywane w rogowych szafach wnękowych w dużych pomieszczeniach, np. w biurach. To również częsty sposób aranżacji korytarzy w kształcie litery “L”. Drzwiczki do szafy narożnej zewnętrznej dostępne w superszafy.pl przylegają do siebie precyzyjnie, co daje niezwykle estetyczny efekt i znacząco podnosi jakość ich użytkowania.

Wewnętrzne drzwi narożne przejściowe

Szafa narożna z przesuwanymi drzwiami to tylko jeden ze sposobów wykorzystania systemów drzwi narożnych dostępnych w naszym sklepie. Doskonale sprawdzają się one również w roli separatora stref w przestronnych mieszkaniach urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym lub loftowym. Wykorzystując system narożny podwieszany można łatwo wydzielić strefę sypialną, jadalnianą lub telewizyjną i zapewnić intymność jej użytkownikom. Ponadto, niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności instalowania progów, prowadnic lub innych barier na podłodze, co znacząco poprawia estetykę i komfort użytkowania wnętrza.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM