Szafy biurowe

Wyświetlam 12 na 61 wszystkich produktów w tej kategorii

Szafy biurowe na wymiar

Niezależnie od tego, czy poszukujesz dużej szafy na dokumenty przechowywane w firmie lub archiwach sądowych czy mniejszej szafy do gabinetu, u nas zamówisz i otrzymasz odpowiedni mebel. Wykonujemy szafy 1-drzwiowe, 2-drzwiowe i 3-drzwiowe. Wielu naszych klientów decyduje się na modele z przeszklonymi drzwiczkami, szafy biurowe przesuwne oraz zwykłe regały na dokumenty. Nie ma problemu, abyśmy stworzyli dla Ciebie meble wyposażonych w półki lub szuflady. Projektujemy zarówno metalowe szafy, jak i meble wykonane z drewna. Oprócz modeli przeznaczonych na dokumenty, jesteśmy w stanie stworzyć także szafy, które doskonale sprawdzą się w przechowywaniu innych przedmiotów, w tym ubrań roboczych. Możliwości są nieograniczone, ale jedno jest pewne – otrzymane meble będą niezwykle trwałe, estetyczne i wygodne w użytkowaniu.

Zamykana szafa biurowa na segregatory

Chcesz mieć pewność, że do dokumentów przechowywanych w biurze nie mają dostępu niepowołane osoby? Zadbaj o tajność z nowoczesnymi szafami zamykanymi na klucz. To metalowe szafy wykonane z solidnej blachy i wyposażone w równie solidne zamki. Mimo materiału, z którego są wykonane, wyglądają atrakcyjnie. Zamykane szafy biurowe na segregatory pokryte są bowiem warstwą wysokojakościowej farby o uniwersalnym kolorze. Nawet wieloletnie użytkowanie szafy nie spowoduje powstania na niej odprysków farby ani innych nieestetycznych śladów. Farba nie ściera się także podczas czyszczenia szafy. Szafy tego typu niekoniecznie muszą służyć tylko do przechowywania dokumentów. Szafy BHP czy szafy w stylu metalowych kontenerów mogą być elementem wyposażenia szatni pracowniczych albo pomieszczeń socjalnych.

Czarne szafy biurowe i nie tylko

Wykonujemy także szafy biurowe wykonane z płyty meblowej. Możesz dokonywać wyboru pomiędzy meblami o wysokim połysku lub modelami półmatowymi. Niezależnie od tego, co wybierzesz, szafy wykonane z tego materiału wprowadzą do wnętrza więcej ciepła i przytulności, niż meble metalowe. Klienci często wybierają czarne szafy biurowe, gdyż pomagają one nadać pomieszczeniu wyrazistego charakteru. Równie dobrym wyborem mogą być jednak meble w kolorze białym, które rozjaśnią wnętrze i optycznie go powiększą. Ciekawym rozwiązaniem są także szklane szafy do biura, wykorzystywane najczęściej do przechowywania książek branżowych czy katalogów firmowych. Dokumenty zyskują wówczas ochronę przez zakurzeniem, a jednocześnie zostają wyeksponowane.

Szafa biurowa z nadstawką

Możesz zamówić u nas szafy biurowe o zróżnicowanych wymiarach. Wielu klientów automatycznie myśli w kategorii jedynie dużych mebli, z obawą, że mniejsze nie zapewnią wystarczającej przestrzeni do przechowywania dokumentów. Niepotrzebnie – zawsze mamy możliwość dobrania szafki, która zostanie umieszczona na niższym meblu, jako tzw. nadstawka. W każdej chwili szafę biurową z nadstawką można zdemontować, a nadstawkę przenieść w inne miejsce i przechowywać w niej np. dokumenty, po które sięgasz najczęściej.

Szafy do biura – jak wybrać?

Właściwy dobór szaf biurowych to bardzo ważna sprawa. W pierwszej kolejności musisz kierować się swoimi potrzebami. To one decydują o tym jak dużą szafę kupić, czy postawić na tradycyjną szafę, szafę zamykaną na klucz czy może na zwykły regał, a także czy szafa ma być wyposażona w półki czy w szuflady. Nie można jednak zapominać, że meble tego typu, oprócz funkcji użytkowej, pełnią także ważną rolę w aranżacji naszego biura czy gabinetu. Starajmy się zachować spójność – zarówno w kolorystyce, jak i w stylu wybieranych szaf. Najlepiej wygląda pomieszczenie, w którym szafy pochodzą z tego samego zestawu mebli. Pamiętajmy, że uporządkowanie i harmonia w wystroju biura dobrze świadczą o firmie.

 

Jeśli nie masz pomysłu w jaką szafę biurową wyposażyć swój gabinet czy sekretariat, zapytaj o poradę naszych pracowników.

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM